no i co tu tak cicho?

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Franz

no i co tu tak cicho?

Post autor: Franz »

powitac

ludziska sluchac mnie teraz uwaznie.
Zaniedlugo koniec sezonu mamy i zimno sie zrobi a my jak te dupy tylko sami jezdzimy, albo parami ;)

wiec zarzadzam co nastepuje:
w tym tygodniu sie spotkac musimy i to jak naliczniej, skladac mi propozycje kiedy i gdzie, a Starszyzna Braciowa w mojej skromnej osobie ;) zaopiniuje i ewentualnie zatwierdzi najlepsza obcje :)

plan spotkania:
1. zastanowienie i wstepne zorganizowanie sie co do wyjazdu bo juz pod koniec tygodnia trzeba bedzie sie zaczac okreslac czy jedziemy czy nie.

2.po burzliwej dyskusji przejdziemy do bardziej przyjemnych zajec a mianowicie na pierwszy ogien nauka jazdy na gumie :D [Tulok i Neon wiedza co jest 3:)]

3.wyscigi na 1/4 mili :D
4. topienie najladniejszego sprzeta w Warcie ;)
5. rzut najciezszym bratem na odleglosc ;)
i wiele wiele innych nie mniej ciekawych :D

a do tego Czarek ma dla was niespodziewajke ale to on juz wam powie w swoim czasie wiec nie meczyc go teraz:)

i tak powazne ludki wezmy sie zepnijmy i polatamy sobie milo czyz nie?
dac znac jeden drugiemu bo nie wszyscy maja net i forum czytaja.
przesle pomsyla przez gg tylu ludkom ilu udalo mi sie znalesc.licze na wasza pomoc

niebawem podam wam jakis wstepny termin zeby bylo latwiej.A wy sie wypowiecie co i jak.

myrzyn at all.. :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

witam Franc Morze pojedziemy najpierw odwiedzić hamera??????? a potem polatamy troszkę po mieście?? Jestem za małymi igrzyskami na gumie ha ha hapozdrawiam wszystkich gorąco panika
Franz

Post autor: Franz »

Wiec tak

podaje do wiadomosci:

Spotykamy sie w Czwartek godzina 17.00 na parkingu w Starym Koninie przy dworcu PKS.

kto to czyta podac dalej temu kto wiedziec ma :)

Panikus co do odwiedzin to wolalbym nie.Hamer dzis mial operacje reki albo dopiero bedzie mial bo jeszcze nie wiem dokladnie i sam rozumiesz narkoza itd na pewno nie bedzie zdolny przyjmowac gosci.Generalnie to on caly czas spi no i nie jest mu za dobrze.Mysle ze odwiedziny ok ale jeszcze nie teraz sie jakos zmowimy jak sie spotkamy.

P.S. I odliczyc mi sie wszyscy bo bedzie bicie:)

MURZYN :angry_smile:
panika

Post autor: panika »

JASNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zrozumiałem Do zobaczenia Pozdrawiam PANIKA
Gość

Post autor: Gość »

A wiec tak.

Po pierwsze - jestem w stanie zaakceptowac powyzszy plan zajec, ale pod jednym warunkiem. Ze zjada sie wszyscy z BS i przyjaciele.


Po drugie - MURZYN DLA WSZYSTKICH

Pozdrawiam
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ten gosc to ja, sorry, ale zapomnialem sie zalogowac.



Pozdrawiam
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Franz

Post autor: Franz »

kogo rozumiesz przez przyjaciele gosciu co? :)

se powiedzial ze akceptuje. Cie widzie bo inaczej zle bedzie :)

murzyn i do jutra.

:angry_smile:
ODPOWIEDZ