Polecane noclegi nad morzem...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

ODPOWIEDZ
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Polecane noclegi nad morzem...

Post autor: Darek_Gixer »

Kochani, poszukuję jakiejś dobrej, sprawdzonej miejscówki na Mierzei Wiślanej. (2 dorosłych + małe dziecko)

Szukałem trochę w necie ale prócz samozachwytów właścicieli poszczególnych pensjonatów, apartamentów itp. mało jest obiektywnych opinii o konkretnych lokalizacjach.

Jeśli znacie jakieś fajne miejsce to proszę o podpowiedź.
Nie mam szczególnych wymagań ale przydałoby się, żeby miejsce było przyjazne z punktu widzenia małego dziecka.
(wprowadzanie-wyprowadzanie wózka, bliskość plaży, możliwość podgrzania jedzenia, względna cisza...)

Fajnie byłoby gdyby to była Mierzeja (najbliżej z Warszawy) ale mogą być inne miejscowości w okolicach Trójmiasta.

Dzięki.
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polecane noclegi nad morzem...

Post autor: luzik »

Osobiscie nie znam tam zadnego osrodka - moge polecic cos w jastrzebiej, ale tak z doswiadczenia to jak na moje nie ma jakiegos wielkiego znaczenia jak wyglada lokum - i tak sie tam zazwyczaj tylko spi, liczy sie okolica i to czego od niej oczekujesz ..czy bardziej spokoju czy rozrywek dla turystow. Jesli tego pierwszego to polecam zachodnia czesc sobieszewskiej wyspy. 2km spaceru do plazy przez piekny rezerwat, a plaza puuusta, czasem tylko jakis "naturysta" :) (nie wiem w jakim wieku macie dziecko i czy te 2km to nie za duzo)
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Re: Polecane noclegi nad morzem...

Post autor: Darek_Gixer »

Chciałoby się Wash & go :-) ale jednak nie w zupełnej głuszy :-)
Dziecko ma 1,5 roku i głównie jeździ w spacerówce ale trzeba brać pod uwagę jakieś nieprzewidziane zdarzenia... więc musi być blisko cywilizacji ;-)

W każdym razie dzieki za sugestię. A i ten hotelik w Jastrzębiej prezentuje się ciekawie.
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
ODPOWIEDZ