Weekend majowy

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Weekend majowy

Post autor: Piniu »

Piccciu, zaskoczyłeś mnie! Myślałem że będziesz miał dosyć czegoś innego po pobycie w tak zacnym gronie! A Ty piszesz ...grilla ;-)
Szkoda że nie zalogowałem się z Wami w Boszkowie :-(
piccciu pisze:Serdeczne dzięki za przybycie i wspólną zabawę. Przebywanie z wami sprawiło mi chwilę oderwania od rzeczywistości, chwilę radosne i miłe :D . Na grilla nie będę mógł patrzeć przez jakiś czas - przejadłem się :o ! Pozdrawiamy!!!
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Weekend majowy

Post autor: ROSA-magneto »

oj Piniu żałuj wrażenia bezcenne....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Dealer »

No było naprawdę odjazdowo, śmiechowo, JEDZENIOWO - i tu OGROMNE podziękowanie dla PICCCIA i ANI bo odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. śmiało można nazwać to nasze spotkanie OTWARCIEM SEZONU MOTOCYKLOWEGO WIELKOPOLSKI - BOSZKOWO 2011 !!!! Mam nadzieję że zakończenie bedzie równie udane a na otwarcie w przyszłym roku będzie znacznie więcej ludzi !!!! Dzięki za extra spedzony weekend :)
P'S
widzę że część z nas ma nawet nieżle opalone PYSKI :lol: :lol: :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
LittleAngel

Re: Weekend majowy

Post autor: LittleAngel »

Hyhy, było super. Dziękujemy Ani i Picciowi za kawał dobrze zrobionej roboty, że nie chodziliśmy głodni tylko lekko zmarznięci :D :D :D Choć grill dobrym grzejnikiem się okazał :)
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Weekend majowy

Post autor: mati844 »

macie moze w palanch jakies kolejne wyjazdy na weekendy ?? :D troche byle nieobecny na tym swiecie i mnie nieco ominelo :/
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
ODPOWIEDZ