Suzuki DR- Z 400 lub 600 posiadak Ktoś z forumowiczów ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Off Road, Quad, Skuter, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Jacek

ODPOWIEDZ
Bob

Suzuki DR- Z 400 lub 600 posiadak Ktoś z forumowiczów ?

Post autor: Bob »

Jak w temacie ktoś ma takiego dzikusa albo miał ? może innej marki w konfrontacji z DR-Z 400 by coś rzekł.
Plastik

Re: Suzuki DR- Z 400 lub 600 posiadak Ktoś z forumowiczów ?

Post autor: Plastik »

Mam porównanie DR-Z 400 do DR 650. Motocykl porównywalnej klasy co stara DRka, lepsze zawieszenie, bardziej dopracowany silnik - chłodzenie cieczą, twin cam, lepsze sprzęgło. Dużej różnicy w prowadzeniu w porównaniu do DR650 nie ma, poprawiono zawias i hamulce. DRZ to dobre, nawet bardzo dobre hard enduro. I do gnoju, i na wycieczkę po wioskowych szutrach się nada. Oczywiście cross ani tourer to nie jest, ale jak ktoś lubi polatać po bezdrożach w promieniu do 150 km, moto idealne. Przy dłuższej jeździe po asfalcie, oczywiście po zmianie opon, odpada dupsko. GS to nie jest ;) Na plus przemawia też fakt że to dość nowa konstrukcja więc przy kupnie używki jest mniejsza szansa wylosowania zakatowanego parcha.

Nie ma DR-Z 600, 400 to największa pojemność.

Podobne moto? Super Tenere.
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: Suzuki DR- Z 400 lub 600 posiadak Ktoś z forumowiczów ?

Post autor: kulka »

odswierze trocvhe tego kootleta ... drz 400 porownywac do dr650 to juz przesada , a podobne moto ST?
no wiesz?
motocykle dualowe do hard enduro raczej nijak sie ma
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
dave

Re: Suzuki DR- Z 400 lub 600 posiadak Ktoś z forumowiczów ?

Post autor: dave »

ja mam dr 600 w teren za ciężki troche, przynajmniej jezeli mowa o błocie ciężko utrzymać na zwyklym piasku w miare daje rade :)
ODPOWIEDZ