Licznik kłopot - obrotomierz

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Beneq9
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: wt, 16 kwie 2019, 07:49
Województwo: mazowieckie

Licznik kłopot - obrotomierz

Post autor: Beneq9 »

Witajcie,
Poszukuje schematu licznika Suzuki GSF650 K5 2005 N. Dzwoniłem do serwisu ale nie udostępniają.
Licznik był kombinowany tzn. przewody powinny być wlutowane w N (w S kostka) ale ktoś wlutować końcówki i przerobił na wpinaną kostkę (właściwie kilka mniejszych).
Oczywiście odpinając podważyłem kostkę i zrobiłem zwarcie. Obrotomierz przestał działać. Test robi po zapłonie ale później leży.
Na pewno jakaś dioda na płycie spalona ale nie wiem jaka dlatego szukam schematu żeby w ogóle określić jak lecą i co zawierają ścieżki do obrotomierza.

Dzięki za pomoc.
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Licznik kłopot - obrotomierz

Post autor: harpoon »

Witaj... Zanim zaczniesz szukać pomocy, prośba o dopełnienie reszty "formalności", czyli swoje zdjęcie w avatarze... Zdjęcie, na którym można Cię rozpoznać... Wtedy mozesz oczekiwac od nas pomocy...
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Beneq9
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: wt, 16 kwie 2019, 07:49
Województwo: mazowieckie

Re: Licznik kłopot - obrotomierz

Post autor: Beneq9 »

Jest.
Beneq9
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: wt, 16 kwie 2019, 07:49
Województwo: mazowieckie

Re: Licznik kłopot - obrotomierz

Post autor: Beneq9 »

Hello,
może ktoś podpowie jak powinny być wlutowane przewody do tego licznika tzn. od czego i w które miejsce???
ODPOWIEDZ