GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Andyxmen
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: czw, 16 kwie 2020, 18:26
Województwo: mazowieckie

GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: Andyxmen »

Hej,
Kilka dni temu odkupiłem marnującego się Gsxr'a 1100 z 1989r. Silnik raczej zdrowiutki. Plastiki całe, gdzieniegdzie popękane, jakieś grubsze rysy, schodząca powłoka lakieru bezbarwnego itp. Ogólnie większość w oryginale, tak przynajmniej mi się wydaje.
Lagi, gaźniki do roboty.
Jak w temacie, szukam posiadacza takiej sztuki by móc powymieniać doświadczenia etc. - są tu jacyś posiadacze dziadków Gixerków ?
Pozdr
Andrzej
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: Emil »

To zacząłeś od trafienia w dobre miejsce a teraz zadaj pytanie bo na razie to nie wiem co chcesz osiągnąć poza pochwaleniem się zakupem :)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Andyxmen
Podpatrywacz
Posty: 4
Rejestracja: czw, 16 kwie 2020, 18:26
Województwo: mazowieckie

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: Andyxmen »

Emilu, tak jak napisałem - wymiana doświadczeń, porozmawianie o tym konkretnym sprzęcie. Być może ktoś ma jakieś części na zbyciu, bo np. potrzebuję oryginalnych lustetek i kierunkowskazów, amortyzatora skrętu. Tak więc ogólnie miło by było kogoś poznać i złapać kontakt z podobnym sprzętem - a wiem że jet już to dość rzadko spotykane moto ;)
Bociek
The Real One
The Real One
Posty: 198
Rejestracja: pt, 22 kwie 2011, 09:47
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Werchrata

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: Bociek »

Hey, ja od roku odbudowywałem GSX-Ra 750W w malowaniu z 1992. Składam go na 100% OEM. Z częściami to tak:
Kierunki: są identyczne z tymi z poczciwego GSa 500. Ja miałem u siebie jakieś disco ledy więc poleciały w kosz a zamontowałem oryginalne. Można też dorwać nowe zamienniki JMP.
Lusterka: z tym może być ciężko, musiał bym szukać po kodach z ASO żeby coś doradzić.
Amor: ja zamontował bym jakiś akcesoryjny, możesz kupić ten oryginalny ale może być już zużyty. Na obecną chwilę ja latam bez amora skrętu.

Mój też ma ryskę tu i tam ale aż nosi ze szczęścia, że ocaliłem ten motocykl. A i od samego patrzenia czuć smak gumy TURBO :D

https://www.motorcyclespecs.co.za/model ... 0%2092.htm
BRh+
Trojaczki
GS 500 SF
GSX-R 750W 100% Seria
XL1000V SD02 - Nieoczekiwany Adwenczer
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4253
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: Emil »

Andyxmen pisze: wt, 21 kwie 2020, 20:56 Emilu, tak jak napisałem - wymiana doświadczeń, porozmawianie o tym konkretnym sprzęcie. Być może ktoś ma jakieś części na zbyciu, bo np. potrzebuję oryginalnych lustetek i kierunkowskazów, amortyzatora skrętu. Tak więc ogólnie miło by było kogoś poznać i złapać kontakt z podobnym sprzętem - a wiem że jet już to dość rzadko spotykane moto ;)
Jeżeli potrzebujesz części załóż wątek w kupię/sprzedam.
Jeżeli masz pytanie konkretne zadaj je w konkretnym wątku z konkretnym tematem, tak żeby potem można to znaleźć łatwo jak by ktoś inny miał podobny problem.
Jeżeli chcesz porozmawiać o tym jak zaj* się jeździ Twoim motocyklem - to wiadomo, przecież to gix.
:grin:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
mariuszgsxr
Podpatrywacz
Posty: 7
Rejestracja: czw, 13 cze 2019, 17:38
Województwo: lubelskie

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: mariuszgsxr »

ja mam rocznik 87.
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: GSX-R 1100 są tu jacyś posiadacze ?

Post autor: harpoon »

mariuszgsxr pisze: sob, 9 maja 2020, 22:19 ja mam rocznik 87.
Cieszymy się Twoim szczęściem, ale najpierw zasady, avatar i przywitanie...
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
ODPOWIEDZ