Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Informacje ..... Wspomnienie....
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1115
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Desmont »

bardzo bardzo przykro i smutno [*]
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2146
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: CyberScyzor »

Na prośbę Anieli przekazuję jej słowa, które opublikowała na swoim profilu facebookowym. Poprosiła mnie w rozmowie telefonicznej abym te słowa również przekazał Bractwu Suzuki, co też niniejszym czynię:


"W dniu 31.08.2017 r. zginął tragicznie Mariusz - syn, mąż, ojciec, przyjaciel... Nie jestem w stanie słowami wyrazić bólu, który odczuwamy wszyscy po tej stracie.
W ostatnich dniach doświadczyłam ogromnego wsparcia ze strony Rodziny i przyjaciół. Wasza obecność przy mnie, słowa otuchy i zapewnienie o pomocy są bardzo dla mnie krzepiące i pomagają przetrwać trudne chwile. Przede mną jeszcze najtrudniejszy moment pożegnanie ukochanego męża i ojca moich dzieci. Zdaje sobie sprawę, że w dniu pogrzebu nie będę w stanie każdemu z Was podziękować...
Znając siłę Internetu, chciałabym to uczynić teraz. Kochani. widząc pełen kościół ludzi w dniu 01.09, którzy którzy przyszli modlić się za naszego Mariusza na mszy świętej i później na różańcu, bardzo mnie wzruszył. To zapewnienie o modlitwie i pamięci płynące z tak wielu serc, jest dla mnie ogromnym przeżyciem. Dziękuję Wam Kochani: za to, że mnie wspieracie, że przy mnie jesteście, że zostały zorganizowane te spotkania modlitewne... Ta obecność przyjaciół jest mi bardzo potrzebna i dziękuję Wam za to . Dziękuję za wsparcie Dyrekcji, KOleżanek i Kolegów z pracy.

Jeśli mogę w tym miejscu pozwolić sobie na pewną myśl, to chciałabym Was o coś prosić. Często wystawiamy na portalach społecznościowych "Mądre Myśli", memy posty... Ale czy żyjemy tym, co tak ochoczo publikujemy? Często widzę: śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... Ale czy na pewno kochamy? Czy na pewno tę zasadę wdrażamy w życiu? Proszę Was niech ta tragiczna tak bardzo przedwczesna śmierć Mariusza pozwoli Wam pokazać jak kruche jest ludzkie życie, niech pozostanie w Was ta chwila zadumy i refleksji, że nie warto chować w sercach urazy, że należy wyjaśniać problemy. Nie czekajmy i pierwsi wyciągajmy rękę do drugiego człowieka. Nie wiemy co nas spotka jutro, ale nasze dzisiaj przeżywajmy jak należy.

Drodzy przyjaciele ze społeczności motocyklowych. Dobrze wiecie, że nie podzielałam pasji mojego męża. Po prostu bałam się o niego... Nie rozumiałąm też do końca na czym ona polega. Dziękuję Wam, że pokazaliście mi to. Tworzycie bardzo żżytą grupę ludzi, którzy są sobie oddani. Wasze świadectwo w tych dniach pozwoliło mi zrozumieć, dlaczego ta pasja była tak ważna dla mojego męża i dlaczego tak chętnie z Wami przebywał. Teraz wiem, że nie można wszystkich motocyklistów wrzucać do jednego worka: "nieodpowiedzialni ludzie" - bo Wy kochani pokazaliście, że tak nie jest. Jestem jednak realistką i zdjaę sobie sprawę, że nawet wśród Was są tacy, którzy adrenalinę cenią wyżej niż swoje życie. I do nich piszę teraz: NIE WARTO. Szanujcie swoje życie, nie musicie prześcigać światła bo szkoda Waszego życia. Kolega/Koleżanko jeśli to czytasz, to przez pamięć o tej konkretnej śmierci ZWOLNIJ!. Po to by byezpiecznie wrócić do swoich bliskich. Bądźcie bezpieczni i odpowiedzialni na drodze, na winklach. Lewa w górę Kochani! Dziękuję również wszystkim przyjaciołom i znajomym ze społeczności VW Passat. Dziękuję za pamięć i obecność.

Wszyscy udowadniacie, że Mariiusz był i pozostanie w Waszych sercach. Jeśłi jednak jest coś, w czymkolwiek i komukolwiek zawinił proszę Was o przebaczenie... Mariusz był tylko człowikeiem i reagował jak człowiek...

Dziękuję wszystkim, że jesteście , że pamiętacie o nim, że czuwacie przy mnie. Proszę o modlitwę w jego intencji"

Najtrudniejsze, czyli pożegnanie Maniutka odbywa się dziś w kościele szczegóły tutaj http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 23&t=22865

Ja dziękuję w tym miejscu podlaskiemu (szczególnie zaś Necikowi) za czuwanie, trzymanie kontaktu z Anielą i podtrzymywanie jej na duchu. Wiem że na mszy pojawi się również mocna delegacja mazowieckiego (oprócz oczywiście podlaskiego), ja niestety żaluję ale nie mogę, myślami będę z Wami.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1830
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 72
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Necik »

Nie będę się rozpisywał, gdyż nasz nowy bro... z podlasia ,,m_stiuard" pięknie to ujął na Fb, dziękując Wszystkim w imieniu Anieli jak i swoim !!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2774
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: kosik »

Dziękuję Wam wszystkim obecnym w tej ostatniej ziemskiej drodze Ś.P.Maniutka.
Pomorskie i Mazowieckie:Szacun wielki,że pomimo takiej pogody byliście z nami,z podlaskim.
Giencia Ty też nie miałaś blisko.
Tomalo,Necik,m_steward-deszcz lał a Wy na moto-dziękuję !! !! !! !!
Tomalo-Twój koncert zwyczajnie powalał i kruszył skały!!!!!!!!Brak słów uznania-dziękuję
Necik-zrobiłeś to co było trzeba z sercem -dziękuję.
Wam ,Drogie BS,tym,którzy Maniutka niestety nie mieli okazji poznać ,dziękuję za świeczki,za słowa bólu i wsparcia,
Niech mi nikt nie pieprzy ,że BS się zmieniło,że my to gorsi jesteśmy.
Nie,nie jesteśmy !!!!!!!!!
Za to Was kocham już 11 lat.
SZACUN BS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3013
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 20
Otrzymane Polubienia: 29

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: snajper »

"Życie choć piękne tak kruche jest"

Szacunek dla przybyłych na pogrzeb.
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1830
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 72
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Necik »

......
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: KROPEK »

To wszystko jest tak wzruszające i niestety realne, aż się nie chce wsiadać na moto ale Maniutek jeździł i my będziemy jeździć, dla siebie i dla niego bo życie jak widać ma się w realu tylko jedno i trzeba je przeżyć wg swojego widzimi się. Proszę Anielu przyjmij jeszcze raz kondolencje i słowa szacunku za zrozumienie pasji męża pomimo obaw.
LiL(i)
BS Brother
BS Brother
Posty: 369
Rejestracja: sob, 15 cze 2013, 14:52
Województwo: pomorskie

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: LiL(i) »

Bardzo smutna wiadomość :((
Nie mówię żegnaj lecz do zobaczenia..
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1830
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 72
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Necik »

[*]

Informacyjnie:

W dniu 01.10.2017 r. o godz. 11 w kościele Św. Kazimierza Królewicza przy ulicy Św. Kazimierza 2 w Białymstoku,
odbędzie się Msza Św. za Śp. Mariusza - Maniutka w 30 dni po jego śmierci :(

Chętnych serdecznie zapraszam w imieniu Anieli (żony Mariusza) jak i całego BS podlaskiego.
GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1790
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: GraDzik »

[*]
Jesteś w naszych myślach.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: KROPEK »

[*]
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Bolo »

[*]
mucha
BS Brother
BS Brother
Posty: 3098
Rejestracja: pn, 19 wrz 2005, 16:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czestochowa
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 45

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: mucha »

[*]
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 1830
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 72
Otrzymane Polubienia: 12

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Necik »

[*]
Eddy70
The Real One
The Real One
Posty: 399
Rejestracja: pt, 18 mar 2016, 20:14
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Tuchola
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Mariusz Różański Maniutek 07.10.1977-31.08.2017

Post autor: Eddy70 »

[*]
ODPOWIEDZ