POLANóW

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

WinCenT

POLANóW

Post autor: WinCenT »

Witam
jak w opisie, kto mialby ochote jechac do POLANOWA 11-13 lipca???

www.zlotpolanow.pl
pozdrawiam 8)
mikiet

Re: POLANóW

Post autor: mikiet »

No rzecz jasna że ja!
Winiu jedziesz? to się jedziemy razem:))
WinCenT

Re: POLANóW

Post autor: WinCenT »

ktos jeszcze ??
Futek Ty cos wspominales!!!
Ja bede jechal ze szczecina z kolesiem ktory autkiem bedzie jechal takze jak sie umawiamy ?
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: POLANóW

Post autor: FUTEK »

jak dla mnie to jeszcze za szybko abym się wypowiedział, ale myślę ze powinno się to udac przy sobocie na kilka godzinek. Jeszcze dam znac
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Elvis

Re: POLANóW

Post autor: Elvis »

To kiedy Szczecin (i okolice) bedzie startował?
Razem z kolesiem też planujemy jechać ale dopiero w sobote z rana (niestety piątek w pracy).
WinCenT

Re: POLANóW

Post autor: WinCenT »

JA bede jechal na pewno w piatek ale nie wiem jeszcze o ktorej bo musze sie z kolesiem dogadac do do godziny i bede na sobote i niedziele. W sobote mam zamiar na chwile podjechac do Koszalina bo mam cos do zalatwienia a jesli prognoza pogody sie sprawdzi to w sobote sie zawine (w niedziele zapowiadaja gruby deszcz)
W czwartek napisze dokladnie skad i o ktorej jade :mrgreen:
Kukiz

Re: POLANóW

Post autor: Kukiz »

chetnie bym pojechal z wami ale niestety wyjezdzam w piatek. Nastepnym razem postaram sie byc ;)
Willy

Re: POLANóW

Post autor: Willy »

No bede!!! :P
Elvis

Re: POLANóW

Post autor: Elvis »

Więc z kolesiem ustaliliśmy, że jeśli nie bedzie deszczu to jedziemy w sobotę rano i wracamy wieczorem. Maszyny to 2xGS500. Jeśli ktos planuje równiez taki przelot niech da znać (ale zaznaczam, że wyjazd jest uzależniony od pogody)
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: POLANóW

Post autor: FUTEK »

jesli nie bedzie padac to jedziemy a qntosem a jak pada to pijemy dalej.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
WinCenT

Re: POLANóW

Post autor: WinCenT »

i tak powiem ...
ja jade jutro (piątek 11,07,2008) ze szczecina nie wiem jeszcze czy sam czy z lmem, ale jakos po poludniu mam zamiar jakos 14-15 wyjechac i jechac przez koszalin. Powrót albo niedziela albo sobota, wszystko zalezy od pogody.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Re: POLANóW

Post autor: Pushkin »

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będę w Sławnie jutro (piątek - 11.07) ok 20:00 - jeśli ktoś miałby ochotę wyrwać się na moment ze zlotu - będę wdzięczny za każdą parę oczu, które pomogą oblookać sprzęta. Po udanym zakupie oczywiście koncert Dżemu :D

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
mikiet

Re: POLANóW

Post autor: mikiet »

Siema,
Wszyscy bezpiecznie dojechali?:)
Szkoda tylko, że nie udało się ze wszystkimi spotkać.
Ale i tak było syto:P
WinCenT

Re: POLANóW

Post autor: WinCenT »

Szczecin dojechal, niestety mokrzy na maxa juz przy wjazdowce na ekspresowke zalalo nas totalnie, trzeba bylo sie zatrzymac bo nic nie widzielismy, Damian wylapal mandacik 300+8pkt :D pewnie gdyby nie on to my bysmy go wylapali. A co do Polanowa - wyjazd rewelacja, szkoda tylko ze deszcz kazdego dnia musial psuc impreze.
Pozdr , do nastepnego :mrgreen:

niebawem zapodamy linka z fotkami z imprezy
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 912
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Re: POLANóW

Post autor: Pushkin »

A i my z Agą do Polanowa zawitaliśmy, z Zeetem się spotkaliśmy i Dżemu posłuchaliśmy. Szkoda, że nie udało się spotkać z Pozostałymi, ale co się odwlecze...
My także dotarliśmy do domku (cali mokrzy - 150 km w ulewie, ale niezwykle szczęśliwi - jeszcze raz dzięki Zeet).

Obrazek
http://www.pushkin.pl/Inazuma/Welcome.jpg
Obrazek
http://www.pushkin.pl/Inazuma/jaiZeet.jpg


Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ