Prośba o sprawdzenie moto, Małopolanie :)

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
coobek
BS Brother
BS Brother
Posty: 410
Rejestracja: czw, 30 maja 2013, 06:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Prośba o sprawdzenie moto, Małopolanie :)

Post autor: coobek »

Przyjaciel niedawno zdał prawko, rozpoczyna przygodę motocyklową i szuka intensywnie "swojej pierwszej". :wink:
jeżeli ktoś z Was ma możliwość, bardzo proszę najpierw o ocenę po samym ogłoszeniu, czy w ogóle warto się fatygować do oględzin, a potem o ewentualne sprawdzenie maszyny.
niestety samo ogłoszenie budzi troszkę wątpliwości choćby ze względu na przebieg (choć niewykluczone, że jakiś Niemiec jeździł nim tylko na zakupy do Aldika).
wyczytałem też, że GSy sprzed 1993 r. nie powinny mieć możliwości regulacji sprężyn przedniego zawieszenia. ten jest z 1992 r. i taką możliwość ma. może to jednak niekoniecznie zasługa wymiany po dzwonie, a po prostu zmiany z powodu preferencji jednego z poprzednich właścicieli. na razie poradziłem, by Kumpel podpytał sprzedawcę o tę kwestię.
istnieje też szansa, że handlarz wpisał niewłaściwy rok produkcji. jeśli okazałoby się, że moto jest z 1993 a nie 1992 roku, wtedy zgadzałyby się i zawieszenie i przy okazji malowanie.
http://moto-top.otomoto.pl/suzuki-gs-50 ... 54560.html

już teraz dziękuję za wszelaką pomoc. :wink:

p.s. ależ mam słabość do tego modelu, no szok!
+48 513 721 910
mzr.jkb@gmail.com
ODPOWIEDZ