Witam wszystkich. Latamy coś czy tylko zwiedzamy? ;)

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Ender

Witam wszystkich. Latamy coś czy tylko zwiedzamy? ;)

Post autor: Ender »

Witam koleżeństwo z Dolnego Ślaska! Cosik ten nasz dzialik jakiś nijaki taki ;) Może jakies spotkanko niezobowiązujące byśmy zorganizowali we Wrocku? W jakiś weekendzik na ten przykład? Można by się poznać, pogadać, polecieć drogą na Ostrołękę :lol: Fajnie by było. Aha btw. poszukuję posiadaczy GSX600F z okolic do wymiany poglądów, doświadczeń itp. Pozdro dla wszystkich.
Gość

Post autor: Gość »

Hi ,
jestem za. Trzeba tylko jakis termin i zaloge ustawic. Ja mam bandycika
pzdr
Ender

Post autor: Ender »

Witam!
Ekipa w tym momencie składa się ze mnie i z Ciebie :lol: Poczekamy, zobaczymy jaki będzie odzew w ciągu najbliższych dni. Zresztą aura na razie i tak jest skandaliczna więc można poczekać. Stay in touch. Pozdro.
Gość

Post autor: Gość »

OKI to juz przynajmniej jest nas dwoch :D
co powiesz zeby sie spiknac i prawice uscisnac??
W tygodniu do arbaitu trzeba maszerowac ale wieczorkiem lub wekend , co o tym sadzisz??
rgds
Ender

Post autor: Ender »

No ba! Jestem za. Po pracy mogie w poniedziałki, środy i piątki. W weekendy to różnie bywa ale generalnie jak jest w miarę pogoda to nie ma bata żebym nie latał. Umówmy się, że jak będzie ładny dzionek w najbliższym czasie to zgadamy się na maila i się gdzieś spikniemy. Trzymaj się.
Dom

Post autor: Dom »

hej ho,
no na browara malego sie mozna ustalic...w tym tygodniu to raczej wszystko bo przeciez ma lac do piatku...
na wspolne wyjazdy to raczej nie, no chyba ze jezdzicie kolo 100-120?
Gość

Post autor: Gość »

Hawk
to juz jest nas trzech :D
Dzisiaj leje wiec chyba nic z tego nie bedzię :(
Ale cosik słyszalem że od najbliższej środy ma się rozpogodzić i słoneczko ma świecić.
Więc pewnie jak okaże się prawdą że bedzie pogoda od środy to może po mieście pośmigamy lub kółka pod barem :D:D .
W oczekiwaniu na pogodę pozdrowionka



===============================
GSF 600 S FLY AWAY
Ender

Post autor: Ender »

Witaj Dom!
Pogódka się pooooowoli klaruje ;) wieć myślę, że po weekendzie cosik wymyślimy.
100-120 mph? Spoko, spróbujemy :wink: Do zobaczenia.
Gość

Post autor: Gość »

Czołem,
czy wstępnie możemy się w 3 trójkę na najbliższy piątek umówić?? Jeśli tak to o której godzinie i gdzie proponujecie???????
pozdrawiam
Jerry (kirek)

======================
GSF 600 S FLY AWAY
Dom

Post autor: Dom »

witam,
no pierwsza sprawa to ze ja 100-120 mil na godzine chyba raczej na pewno nie wykrece na Marudzie :)
druga to ze mam nadzieje ze w piatek nie bedzie lalo,
trzecie ze jak mamy cos pogadac to proponuje...eee...moze np garaz kolo przejscia lepolda? ale moze byc gdziekolwiek...tylko ze wieczorem
Gość

Post autor: Gość »

haj,
piszesz o garazu od strony Antoniego?? Czy innym?? Ja work'a powinienem do 17 skonczyć, i jestem free. Więc jeśli o mnie idzie to się dostosuje. Podajcie dogodną dla Was godzine. Sprawdzałem pogode i od piątku ma być około 20 stopni na plusie :D:D
A co do speed'a to spox, mój bandziorek też monstrualnych prędkości nie osiąga.
pzdr
Jerry (kirek)
Ender

Post autor: Ender »

Bracie Dom z tą prędkością to żart był oczywista :twisted: O moim jajku też przeca mówią, że to "najtańsze 200km/h na rynku" :lol: więc przecinakiem specjalnym to to nie jest. Co się zaś tyczy piątku to niestety ja nie mogę. Ewentualnie w niedzielę popołudniu jeśli zdąże wrócić od Niemiaszków. A w poniedzialek po pracy to już całkiem by mi pasowało. Kirek mam nadzieję, że z tą pogodą nie ściemniasz :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Ender ja kłamie skąd ;) nawet nie śmie hahahah
a tak poważnie to serwisy pogodowe podają, iż ma byc słoneczna bezdeszczowa pogoda od najbliższego piątku. Oby mieli racje. Daj znać jak już dojedziesz do Breslau.
pzdr
Gość

Post autor: Gość »

Hej,
co robimy z jutrzejszym wieczorem??
Dom

Post autor: Dom »

to moze spotkajmy sie w niedziele okolo 20 w garazu przy przejsciu lepolda (miedzy antoniego a ruska), pogadamy, wypijemy browarka lub pepsi zwana tusipkiem i ustalimy co na przyszlosc :)
ODPOWIEDZ