Piłeczka?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
prymek

Piłeczka?

Post autor: prymek »

Witam!
Dziś przypadkiem odkrylem ze w Sport Factory jest kryte boisko do halowki ze sztuczna murawka.
Jak siegam pamiecia to nawet swego czasu z "pewnymi" Bracmi zesmy kiedys popykali w pile-moze by tak wskrzesic ducha kopaninki?
Koszt zabawy to 100 pln/h, mysle ze popoludnie pt lub sobotnie to najlepsze terminy.
Min 8 osob i mozemy pokopac (3 juz sa), dla Siostr jest tez trybunka (no chyba ze starczy im odwagi zeby z nami... to zapraszam na murawe)
Jezeli beda chetni to rezerwacje biore na siebie
pzdr
prymek
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Piłeczka?

Post autor: KROPEK »

A może derby Bydgosko Toruńskie ?? :twisted: Jestem chętny jak się zbierze 8 ka a najlepiej 10 ka, bo kondycha nie ta co kiedyś :evil: !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Piłeczka?

Post autor: Maszyna:) »

No kondycja kondycja dzisiaj ją sprawdzałem i powiem, że jest źle ....

Derby? czemu nie tylko kadrowo trzeba się przygotować, taktykę ustalić, w moim przypadku kości do końca wyleczyć, bo obawiam się, że taryfy ulgowej to nie będzie !!

To ewetualne derby możemy omówić w trakcie najbliższego spotkania w Toruniu :) mam nadzieję, że jeszcze w marcu :)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Yano

Re: Piłeczka?

Post autor: Yano »

prymek pisze:Witam!
Dziś przypadkiem odkrylem ze w Sport Factory jest kryte boisko do halowki ze sztuczna murawka.
Jak siegam pamiecia to nawet swego czasu z "pewnymi" Bracmi zesmy kiedys popykali w pile-moze by tak wskrzesic ducha kopaninki?
Koszt zabawy to 100 pln/h, mysle ze popoludnie pt lub sobotnie to najlepsze terminy.
Min 8 osob i mozemy pokopac (3 juz sa), dla Siostr jest tez trybunka (no chyba ze starczy im odwagi zeby z nami... to zapraszam na murawe)
Jezeli beda chetni to rezerwacje biore na siebie
pzdr
prymek
Prymek ja tylko na bramce ale się pisze (bramka z biletami) :babe:

8)
prymek

Re: Piłeczka?

Post autor: prymek »

Witam!
Niestety zainteresowanie (szczegolnie Braci spoza stolicy woj) niewielkie.
Z Bydzi czworka sie uzbierala jak jeszcze 3 przekonasz to derby z prawdziwego zdarzenia jak zuzlowe beda:)
pzdr
prymek
ODPOWIEDZ