13.01.2008 - XVI FINAŁ WOŚP

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
draq

13.01.2008 - XVI FINAŁ WOŚP

Post autor: draq »

Rozmawialem dzisiaj z przedstawicielem WOSP w Brzegu i uzgodnilismy co nastepuje:

13.01.2008; 12:00 spotykamy sie na Rynku vis-a-vis postoju taksowek i robimy wystawe motocykli. Jesli warunki beda umozliwialy to wozimy chetnych za 20 PLN do puszki wokol Rynku. Jesli bedzie zalegal lub padal sniego to... w miare mozliwosci tez staramy sie dotrzec! Tyle, ze z wozeniem moze byc gorzej ale zobaczymy.. O 14:00 finish no chyba, ze jakas paradka.
z http://www.brzeg.riders.pl/modules/news ... toryid=737
Ostatnio zmieniony ndz, 6 sty 2008, 00:13 przez bohas, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Brak daty w temacie
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 13.01.2008 - XVI FINAŁ WOŚP

Post autor: bohas »

Po pierwsze: brak daty w temacie :angry_smile: :evil: (juz poprawiłem)
Po drugie: Co miała na celu informacja ?? Bedziesz tam ?? Zapraszasz nas ?? Mamy przyjechać na moto ??

Cel WOŚP i pomysł chłopaków jest bardzo szczytny ale mógłbyś napisać np. "Może byśmy się tam pojawili" albo "Fajnie by było jak byście przyjechali" choć szczerze powiedziawszy pora, kiedy odbywa się WOŚP jest mało przychylna aby pojawić sie na moto, gdyz myśle, że znaczna cześć motocyklistów wykorzystuje zimę do dłubania i przygotowania moto do sezonu.

Według mnie wystarczy, że każdy z Nas ruszy swoje 4 litery i wybierze się we własnej miejscowości i przekaże na ten cel jakąś kwotę. :wink:
draq

Re: 13.01.2008 - XVI FINAŁ WOŚP

Post autor: draq »

Dobrze bede pamiętał na przyszłośc o tych szczegółach.

Nie ma pogody aby zjeżdżać się do Brzegu na paradę. Dałem informacje, bo być moze ktoś chce się pojawić i zapoznać z motocyklistami z Brzegu, miałem byc ale mnie nie bedzie bo nie mam jak przetransportować moto z Poznania na czas.
Ghostraider

Re: 13.01.2008 - XVI FINAŁ WOŚP

Post autor: Ghostraider »

A jeśli nie do swojej miejscowości to zapraszam do Strzelec;) Gram koncert z kapelą z okazji WOŚP ;) Start koncertów godzina 15:30. Miejsce to Strzelecki Ośrodek Kultury obok Placu Żeromskiego ;)
Zablokowany