Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
kurbat

Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: kurbat »

Witam,

piszę ponieważ chcę Was jakoś zagadnąć o Intruzach.
Otóż postanowiłem nowy sezon rozpocząć z chopperem.
http://www.allegro.pl/item228061598__su ... bacz_.html

Powyżej link na allegro, wyszukałem takiego Intruza w tej chwili.
Postudiowałem trochę neta, skorzystałem ze swojego doświadczenia z Eliminatorem 250 i szukam takiego moto.

Wybór padnie chyba właśnie na Intrudera 1400.

Wracając do allegro czy możecie mi powiedzieć ze zdjęć czy to moto wygląda na warte uwagi?
Może ktoś znasz kogoś z Poznania, kto mógłby spojrzeć na ten egzemplarz?

Lub być może ma namiar na jakiegoś intruza na sprzedaż? (jak najbardziej zbliżony do oryginału)
Z góry dziękuję za pomoc.
Janusz
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: Fero »

Jako użytkownik VS 1400, oglądając zdjęcia z linka który załączyłeś jednoznacznie stwierdzam "smród", czyli drugi lakier na większości elementów (napewno zbiornik, kapy boczne, błotnik tył, przód pewnie też) ok Intruzy czym starsze tym lepsze (jak wino) czyli lakier dopuszczalnie może być drugi, natomiast żadko się zdarza że moto mające nawet 20 lat ma drugi lakier, mój jest z tego samego roku produkcji i lakier jest bez zarzutu. Na wstępie czeka Cię trochę wkładu finansowego związanego z formalnościami rejestracji, kpl regulacją moto, kolor kolan stanowi o tym że dostawał w d..e, albo kiepsko był regulowany, kolejne mankamenty wg mnie, dziewiczy wydech (intruzowi to nie przystoi), brak pokrywy akumulatora (często się to zdarza), oryginalna kierownica - mósowo do zmiany, zdjęcia niestety kiepskie ale zakładam że chrom na felgach też jest nie najlepszy (intruzy mają aluminiowe obręcze kół, utleniające się aluminium powoduje odpryski chromu, nie wiem jakiego jesteś wzrostu ale w Intruzie niewygodnymi są standardowe podnózki, trzeba wysunąć do przodu. Reasumując moto raczej średnie, poza tym na allegro jest już od ok 3 miesięcy ?? i koszta na dzień dobry to ok 2000 złociszy.
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
Hube

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: Hube »

Jak znajdziesz jakiegoś sprzęta w okolisach Poznania lub w Poznaniu to mogę go dla Ciebie oblukać. Nie ma problemu.
kurbat

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: kurbat »

Dzięki Fero, bardzo rzeczowa odpowiedź, naprawdę jestem wdzięczny. Zatem tego odpuszczamy.
Hube, jeśli będzie coś jeszcze z Poznania zwrócę się do Ciebie - dzięki!

Zatem tego odpuszczamy - koniec.

Znalazłem jeszcze dziś takie dwa na "zagranicznych aukcjach"
1. http://www.motoscout24.autoscout24.de/P ... wkgzdrodoo
2. http://www.motoscout24.autoscout24.de/P ... wbggiwbokz

Jeśli chodzi o sprowadzenie to jakoś bym też sobie dał radę, popytał, poszukał poprosił i może by ktoś mi moto przywiózł.
Co sądzicie o tych egzemplarzach ?

Fero, ja jestem z Katowic, więc może jakieś spotkanie ;)
Pozdro.
Zibias
BS Brother
BS Brother
Posty: 204
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:55
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: Zibias »

Fero te 2000 zł to chyba mocno za mało ale na początek może wystarczy. Co do reszty to się też podpisuję pod tym co napisałeś. Co do lakieru to bywa różnie. Mój jest z 96 r. i oryginalny lakier był turkusowy. Możesz sobie mnie na nim wyobrazić. Tylko brakowało różowych stringów. :D
Zbyszek
Intruder 1400
kurbat

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: kurbat »

Witam,
no to link 2 już nie działa :P za to pojawił sie nowy :
Nr 3. : http://www.mobile.de/SID7qVcMGumuDx3dtv ... 1273601732&
Co do sprzęt z allegro to odpuszczamy ;) na razie na polu walki pozostaje tylko sprzęt z Niemiec w linku 1.

Jeszcze raz dziękuję Wam za cierpliwość. Sami rozumiecie, że wybór moto może potrwać więc jeszcze będę Was męczył tutaj.... :D
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Intruder S83 /VS 1400 - zakup

Post autor: Fero »

http://moto.allegro.pl/item231432526_su ... ginal.html

sprawdź link który przesyłam, dwa mankamenty, mała wgniota na zbiorniku, kanapa trochę jak z texasu, ale może być ok, kwestia gustu (napewno wygodna). Pamiętaj Kurbat, że zdjęcia zawsze przykuwają oko i najgorszą padlinę można przedstawić na zdjęciach jako piękne cacucho, ten egzemplasz powinien być OK !!, moto ma ciekawe doposażenie, wszystkie akcesoria mają sens, trzeba jeszcze zrobić oględziny organoleptyczne. Zadzwoń do sprzedającego popytaj w ramach własnego doświadczenia o szczegóły, podziel się treścią rozmowy, jeżeli będzie potrzeba zadzwonię ja również, wiedząc o co zapytać jako użytkownik jedynego słusznego sprzęta
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
ODPOWIEDZ