13.05.07, Toruń - Suzuki Moto Szkoła

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

13.05.07, Toruń - Suzuki Moto Szkoła

Post autor: Jos. »

No i stało się. Zostałam zmolestowana przez Emila i zapisalam sie do Suzuki Moto Szkoly :aniolek: Nie wiem, co na to powie Savazka, ale zobaczymy. Mam nadzieje, ze nic jej sie nie stanie przed Rozpoczeciem Sezonu BS :hmm:

Wlasnie dostalam odpowiedz z Wilmatu (bo to oni organizuje szkolenie), ze zostalam zapisana i sa jeszcze wolne miejsca. Moze ktos sie skusi? Przypominam, ze jest tylko 8 miejsc lacznie !!!! A wiec kto pierwszy, ten lepszy !!

Tu jest troche wiecej szczegolow: http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=a ... oto_szkola
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Grass

Post autor: Grass »

No to się spotkamy 8)

Na pewno są już zapissane cztery osoby. Ale to moment, żeby były i kolejne cztery...jeżeli ktoś zainteresowany - niech lepiej dzwoni jeszcze dzisiaj (link Jos.)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

No to fajnie Grass, ze sie spotkamy :D

Aha, tak sobie przypomnialam, ze jak bylam na Karawanie, to zapytalam sie panow z Wilmatu, czy moge sie zapisac (bylo to 12 kwietnia) na kurs SMS, a oni na to, ze nic nie wiedza o tym, iz cos organizuja ;) Wielkie oczy zrobili :D A ja im na to, ze na oficjalniej stronce Suzuki jest napisane, ze to oni to organizuja SMS w Totonto ;)
Tak czy inaczej dobrze, ze juz wszystko ustalone i wiadome.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Siem zapisałem :twisted: siostry help, dociągniecie Kropka do lotniska :roll: , bo mi GPS wysiadł :twisted: !!
pozdro
PS
Emil mnie nie molestował :faja: !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
rookie

Post autor: rookie »

bylem na moto szkole w niedziele.
ludziska warto, trzeba koniecznie wziąć w tym udział.
niby podstawy, ale nikt was tego nie nauczy. na pewno nie kurs na kat. A,
na pewno nie podręczniki czy internet.
to trzeba przeżyć.
moto gimnastyka, nauka jazdy po łuku, hamowanie awaryjne, czad...

kto może niech się spieszy


pozdrowienia
rookie
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Kropek, cala nadzieja w Grass, bo ja niby tak jakby tutejsza, ale znam jedynie okolice Rubinkowa II, Kraszewskiego, St. Rynku i Gagarina 8) Chociaz i z tym czasami mam problemy ;)

Hehe, czyzby Bractwo zdominowalo caly kurs? :) Fajnie bedzie :twisted:

Aha, mozna sie tez zapisywac mailowo - sklep@wilmat.pl

Rookie, a jak tam z glebami? Czesto sie zdarzaly?
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

KROPEK pisze:Siem zapisałem :twisted: siostry help, dociągniecie Kropka do lotniska :roll: , bo mi GPS wysiadł :twisted: !!
Fajnie, miłe grono będzie i do zobaczenia ... z Grass odebraliśmy już swoje zaproszenia :wink:
Co do mapy ... Kropek, pamiętasz BP, na którym spotkaliśmy się przy najeździe Pomorza ? ... to dokładnie obok, kilkaset metrów, sądzę, że najlepiej właśnie tam będzie nam się umówić, a dalej cię dociągniemy ... ale i tak pewno szybciej zobaczymy się 1-go maja :)
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
rookie

Post autor: rookie »

Gleb nie zanotowano :)
prymek

Post autor: prymek »

no to sie tyz zapisalem :)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

No to lista jest juz zamknieta. Zapisalo sie 11 osob, choc teoretycznie bylo 10 (a nie 8 - jak pisali na stronce Suzuki) miejsc.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Nie wiem, czy sprawdzaliscie prognozy, ale nie zapowiadaja na jutro dobrej pogody :/ Pochmurno, deszczowo, ale przynajmniej nie az tak zimno...

Czy ktos z Wloclawka bedzie na SMS? Ok. 9 bede przejezdzac przez to urocze miasto :D
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
prymek

Post autor: prymek »

Witam!
Niech Siostra juz przestanie z ta pogoda (bo jeszcze ani razu sie nie sprawdzila-nie wiem skad czerpiesz info). Nie wygladalas na staruszke ktora by w kosciach strzykalo na zmiane pogody:)
A tak serio i wracajac do tematu-wlasnie wrocilem z moto szkoly (niezly wycisk w tym upale dzis)
Bylem caly mokry i jestem wypompowany na maksa (co to dop jest moto gp).
Ogolnie wrazenia pozytywne, sporo nowinek i treningu w jezdzie poza ruchem ulicznym (biedna tylna oponka-po co ja zmienialem:) )
Jak bedzie II etapik (podobno sa takie plany) to mysle ze sie tez pisze na to.
Polecam jesli ktos jeszcze nie byl
pzdr
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Prymek, w 99% prognoza mi sie sprawdza ;) Ale na szczescie dzis tak nie bylo, bo inaczej fajnie by mi sie jechalo te ponad 200km lacznie na tylnej, prawie lysej oponce ;)

Jestem totalnie wykonczona, ale to bardzo dobrze :D W koncu nauczylam sie, jak powinno wygladac prawdziwe hamowanie. No i moglam pomaltretowac swoja oponke, w przeciwienstwie do innych :twisted: Poza tym milo bylo dowiedziec sie, na czym polegal moj blad przy kilku glebach i juz go powtarzac nie bede :)

Dzieki za sympatyczne i bardzo pozyteczne wspolne spedzenie niedzieli :D
Jak bede jutro w Toruniu, to postaram sie jakies foty powybierac. Nie ma ich duzo, ale zawsze cos ;)


PS Emil, Suzuki powinno Ci placic za agitacje w sprawie SMS ;) Dziekuje.

PS2 Dzis sie dowiedzialam, ze Savazka to "moto tanszy od opony" :hahaha:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
prymek

Post autor: prymek »

Z tym "gdzie mozna kupic moto tansze niz jedna opona" koles mnie powalil :) :) :)
Grass

Post autor: Grass »

Nie, no SMS to coś świetnego! Małe "ale" do toruńskich warunków placowych - szkoda, że inne szkolenia nie w Torontowie już, bo się miejsca nie nadają.... :evil:

Poza tym-rewelacja! :spoko:
ODPOWIEDZ