01.05.2007 - Ogólne Rozpoczęcia Sezonu w Bydgoszczy

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

01.05.2007 - Ogólne Rozpoczęcia Sezonu w Bydgoszczy

Post autor: Jos. »

Wszystko na razie wskazuje na to, ze jezeli tylko pogoda dopisze, to 1 maja odwiedze na moto kujawko-pomorskie ;)

Chcialabym sie dowiedziec, czy oprocz rozpoczecia sezonu w Bydgoszczy ( http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=6358 ) np. Torun cos planuje? Moze parada z Bydzi do Toronto? Grass wspominala o jakiejs imprezce... Poprosze o szczegoly !! :D

A moze przy okazji jakies spotkanko BS, o ile nie wybieracie sie wszyscy do Poznania?
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Pogadaj z Tomkiem GSX ,on śmiga z kilkoma kolesiami z Toronto i okolic do Bydzi na 1 Maja.
XJR 1300 na ohlinsah
greg

Post autor: greg »

ja tez bardzo chętnie rozpocznę sezon :) mam nadzieje ze będę miał w końcu czym :twisted: Jak narazie polowanie na moto trwa i mam nadzieje ze po majówce będzie już po wszystkim i pośmigamy razem..
Tymczasem pozostaje mi tylko Wam zazdrościć i życzyć miłego śmigania! zróbcie tam rundkę za potrzebującego ;)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Spoko greg zrobimy, zrobimy.
A moze po rozpoczęciu skoczymy do poznania zobaczyć?? W końcu pogoda ma być cudna więc wypadałoby nawinąć kilka kilometrów.
Pozdro!!
kom. 796 090 896


GMINA
Grass

Post autor: Grass »

Pierwszego maja z Torontowa na rozpoczęcie do Bydzi będzie gremialny (nie luuubię wybitnie tego słowa, się wyrwało...) wyjazd, kilkudziesięciomotocyklowy, jak dobrze pójdzie, bo z klubem znanym co niektórym z kuj-pom BS i innymi chętnymi, można się podłączyć, jak ktoś nie chce lecieć samotnie (im bliżej terminu, tym godzina będzie znana i miejsce). Po rozpoczęciu w Bydzi Toronto wraca do dilera suzuki Wilmat, tam grill, bezalkoholowo,bo może jazda będzie jeszcze :twisted:
Każdy robi, jak chce i mu wygodnie, wiadomo, ale te kilka osób z T. może razem się raz wybrać chociaż, dlaczego nie, przynajmniej do Bydzi:)


pozdrawiam
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam, miałem jechać do Poznania ale obowiązki mi na to nie pozwoliły, więc jestem z wami na rozpoczęciu !! Do godz. 17 mogę wam potowarzyszyć :twisted: !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

No to juz myślę że na miejscu uzgodnimy szczegóły, byle trochę km nawinąć! Jestem za Toruniem!! Zapomniałem Grass, że z Tobą na jazdach o tym rozmawiałem wstępnie. A grill jak najbardziej tak byle tylko kiełbasek dla wszystkich starczyło:P :twisted: hehe
Pzdr!!
kom. 796 090 896


GMINA
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

A ten grill w Wilmacie to taki dla wszystkich chetnych czy tez tylko dla Weteranow ?? ;) O ktorej jest wstepnie planowany? Rozumiem, ze kazdy przynosi cos ze soba, czy tez jakas skladka jest, czy cos?

Moze uda mi sie wyciagnac jeszcze kogos z Plocka na 1 maja, a jesli nie, to mam nadzieje, ze po drodze Torunia ktos z Wloclawka chcialby mi potowarzyszyc (to do Braciszkow z Wloclawka bylo) ;) Chociaz od razu uprzedzam: Savazka to nie Gixer :twisted:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Grass

Post autor: Grass »

Eeee...nie...impreza raczej otwarta - dzisiaj pytałam w Wilmacie - jeszcze godzina dokładnie znana nie jest (ale początek raczej w godzinach wczesnopołudniowych, więc spoko). Jest to rozpoczęcie sezonu i połączenie z drzwiami otwartymi jakby. Nie weterany, nie, chociaż, jak się okazało, kolega od weteranów można powiedzieć - współorganizuje :) Jak wspomniałam - będę miała więcej info - oczywiście napiszę tutaj :)


pozdrawiam
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Z tego co wiem to co roku z Toronto wyjeżdża dosyć spora grupa motocyklistów z klubu B.....jednoślad Veteran.Trzy lata temu też się do nich dołączyłem.
Grass

Post autor: Grass »

Już wiadomo bliżej, jak sytuacja pierwszomajowa będzie wyglądać w Toronto. Przed południem Bydzia, wyjazd właśnie z B.....jednoślad VC, jak wspomniał Tomek i ja wcześniej. Czyli:

- już od 10.00 piknik przy Wilmacie - będą to 16. urodziny tej firmy połączone z otwarciem Centrum Motocyklowego i Salonu Suzuki (znany już dobrze BS z Bydgoszczy :wink: )
- w ramach pikniku organizatorzy zapowiadają, cytat "moc atrakcji, świetna muzyka, wspaniałe jadło i konkursy z nagrodami", fundatorzy to Wilmat i lokalna gazeta
- około 13.00 "kawalkada motocykli" (czyli własnie powrót z Bydzi)
- 13.30 koncert Ananakofana (z Nowego Miasta Lubawskiego, znam, grają całkiem przyzwoicie :D )
- około 15.00 rozstrzygnięcie konkursów.


pozdrawiam
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

No to zapowiada sie calkiem ciekawie :D Tym bardziej jestem przekonana.

Grass, jak bedziesz wiedziala, o ktorej ruszacie z Toronto do Bydzi, to daj znac, ok?

A Wloclawek tez bedzie? Jesli tak, to o ktorej smigacie i z jaka przelotowa?
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
prymek

Post autor: prymek »

bydzia-torun-posen :) jak bedzie pogoda to chetnie sie tez gazne popatrzec jak nasi sobie radza na torze:)
pzdr
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Piniu »

Czolem.
Razem z Kyniasem mamy maly dylemat -jestesmy zapisani na szkolenie 1-2.05 na torze Poznan a chcemy tez wybrac sie do Bydzi :-(
-narazie plan jest taki: 1.05 przybicie piatki z BS z Kuj-Pom, 02-05 smiganie po torze.
ps. spotykacie sie gdzies np.na stacji paliw przed rozpoczeciem?
Pzdr
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

No właśnie, czy spotykamy się na mszy czy wczesniej gdzieś ?? Sam nie wiem czy będę, bo mi maszyna lekko podupadła na zdrowiu i jutro mechanik ją czeka, ciekawe czy da rade do 1-go :shock: ??
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ