12-15.04 - Suzuki moto caravan tour w Toruniu.

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

prymek

Post autor: prymek »

juz czuje jaka jutro bedzie jadka o sprzety-wkoncu to wolny dzionek wiec chetnych bedzie ze fiu fiu
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

prymek pisze:juz czuje jaka jutro bedzie jadka o sprzety-wkoncu to wolny dzionek wiec chetnych bedzie ze fiu fiu
Nic nie będzie .. były zapisy, po sprawie :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Zaraz jade pośmigać GSR-em
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Właśnie wróciłem z jazdy GSR600. Super sprzęcik.Wymiata na zakrętach i prowadzi się z łatwością. :D Świetny motocykl do miasta.Śmigałem między konserwami jak baletnica. Jak wracałem swoim do domu to czułem się jakbym prowadził czołg. :D
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 792
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

Wrażenia po jazdach testowych wysoko pozytywne!

Post autor: Bartłomiej »

Wrażenia po jazdach testowych wysoko pozytywne!
Pogoda dopisała, do Torunia średnia przelotowa też niczego sobie .
Na pierwszy ogień poszedł nowy Bandit 1250, na co dzień użytkuję podobnego sprzęta, jednak wg. mnie Bandziorkowi brakuje trochę szaleństwa zarówno w stylistyce jak i w oddawaniu mocy,, za bardzo ułożony jak dla mnie. Na pewno dużą zaletą jest ABS i owiewka.
Kolejnym sprzętem który miałem przyjemność testować był Intruder 1800.
Po testowanym Bandycie pozostał mi niedosyt. Duży Intruz od razu przypadł mi do gustu, dzwięk V-ki, potężna kanapa, super kierownica i totalny kop w tyłek połączony z wyciąganiem rąk do granic możliwości . Trzeba się naprawdę skupić żeby nadążyć ze zmianą biegów bo 6tyś osiąga momentalnie, (w końcu V-ka)
Bez problemowo można się poruszać po mieście , pomimo dosyć szerokiej kiery mieści się między samochodami, no i start ze świateł rewelacja. Naprawdę trzeba się dobrze trzymać kierownicy. Widać po reakcji kierowców puszek że wydech jest słyszalny.
W sumie 30 minut to mało żeby dobrze przetestować sprzęta, ale wiem że jeżeli finanse by mi na to pozwoliły VZR 1800 byłby moim drugim sprzętem w garażu !!
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
Grass

Post autor: Grass »

Luigi_m - ruszaj tyłek z fotami z jazd - ludzie czekają!!! :twisted:
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Mialem przyjemnosc testowac wspolnie z Bartasem te same sprzety ale moje wrazenia sa zupelnie odmienne:
Otoz VZ poza wygladem (jakbym wydal taka kase bez jazdy testowej to chyba bym sie pochlastal) to moto nadajace sie tylko do lansu po miescie, tego momentu wcale nie czuc, szybko rosnace obroty ciagle mi odcinaly zaplon przed zmiana biegow, te drgania to nie dla mnie, przy 200 jak nogi zdjalem ze stopek to mialem problem je spowrotem postawic (zerowa ochrona przed wiatrem) i tak mknalem kurczowo trzymajac sie kiery (140 to chyba jedyna sluszna predk tym moto na trasie).
Natomiast B12,5 (niezly stosunek ceny/przyjemnosci) pozycja ok (moze ciut za wysoka)-ale wkoncu 4 sezon b6 pomykam, cichutki,biegi maselko i ten ABS-miodzio. No i wkoncu nie trza tego krecic na 10 tys i spuszczac biegi zeby to sie odpychalo (tak jak w b6).
Ogolnie mowiac nowka to w koncu nowka
pzdr
P.S.dzieki Krop ze przez przedluzanie dzien wczesniej ludkow w nieskonczonosc polgodzinnych jazd mielismy tylko po 20 min:)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Wiedziałem, że będziesz zadowolony !! Czego się nie robi dla przyjaciół :twisted: !!
pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Fotki się pojawiły w końcu http://www.bractwo-suzuki.com.pl/fotore ... ki-luigi_m :wink:
Resztę chyba najlepiej będzie jak dostaniecie napłytce 1-go maja :)
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Zablokowany