15-04-2007 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego na Jasnej Górze

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

15-04-2007 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego na Jasnej Górze

Post autor: bohas »

Witam
W związku z tym, że ruszył na forum temat , chciałbym sie zorientować kto sie wybiera ?? Czy jedziemy jako OPOLSKIE czy sie pod kogoś podpinamy ?? Napiszcie jak Wy to widzicie.

Ps. Ja zrobie wszytko :paker: żeby do tego czasu skończyć remontować moto i pojechac na rozpoczęcie
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Ja jadę, ale razem z kumplem jesteśmy już umówieni z paroma osobami z Forum motocyklistów śląskich. Ale na miejscu poszukam was żeby się przywitać chociaż ;]
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Jeżeli przez Katowice nie będzie Wam za bardzo "na okrągło" to zapraszam do wspólnego przejazdu.
Szczegóły tutaj:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... php?t=6121
Pozdrówka.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Lechul ,przez Katowice prawie nigdy nie jest za okrągło :roll: ,aczkolwiek trzeba wziąć poprawkę na wczesną porę i niestety ,ale tym razem chyba ruszymy bezpośrednio na Czewe.Proponuję bazę wypadową na orlenie na ul.Częstochowskiej ok.godz.7.50 rano.Mamy się spotkać w Częstochowie na McD o 9.30 więc można na spokojnie dojechać :twisted: Do zobaczycha
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Czyżbyśmy mieli Gixef sami jechać. Nikt sie nie melduje czy ktoś jeszcze jedzie.
Ja w tym tygodniu kończe składac moto. Muszę się sprężyć, zostało niecałe 2 tygodnie.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witam powiem tak sprawa jest ciężka w tych dniach mam studia i przedmioty na których raczej bardzo powinienem być, jak coś to sie okaże dopiero na kilka dni przed.pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
kulawy

Post autor: kulawy »

Spoko bohas Ja jadę na pewno. Sęk w tym, że nie wiem jeszcze z kim jadę.. :)
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Mała zmiana godziny wyjazdu ,bo źle to wszystko dotarło do mnie :roll: Spotykamy się na Orlenie na Częstochowskiej o godzinie 7.20 tak ,aby wyjechać o 7.30 .Pozdro
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
kulawy

Post autor: kulawy »

Hej!

Do zobaczenia na Jasnej Górze :D
Ja lecę z ekipą z Kluczborka :)

kulawy
Zablokowany