Spotkanie

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

.INTERCEPTOR.

Spotkanie

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Witam powoli trzeba by było myśleć o zapoznaniu się .... co wy na to??
P.S. Zna ktoś z was jakieś fajne miejsce ... chodzi o równy seroki asfalt-coś typu nie dokończona droga, moze jakieś wjazdy na autostrade, albo bardzo żadko uczęszczana szeroka równa powierzchnia.. z tym żeby był to asfalt-(dlatego nie lotnisko). Trzeba by byo zacząc ćwiczyć jakieś triki a najbezpieczniej sie czuje na asfalcie ( jak każdy chyba)
Pozdrawiam
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witaj ubiegłeś mnie troszkę z tym tematem :) spotkanie musi sie odbyć , trzeba poznać sie pogadać no i zebrac Bractwo opolskie na rozpoczęcie, terminy myslę żę weekend.czekam na propozycje postaram sie dostosować .
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Dawajcie na jakieś winko... bo niedługo może odrazu zaliczenie semestru opijemy. jutro mam ostatni POWAŻNY egzamin. A motorek juz dochodzi do siebie:-P
kulawy

Post autor: kulawy »

Jestem jak najbardziej "za" spotkaniem. Jakiś weekend... Ale jak na razie pogoda nam nie dopisuje. Deszcz, deszcz, deszcz, deszcz... :?
Moto na dniach(oby) będzie gotowe do użytku :)

Pozdrawiam,
kulawy
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Jak odbiore moto z serwisu i acznie świecić słońce to oczywiście postaram się zjawić :)
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam, 10.03 mamy spotkanko we Wrocku serdecznie zapraszam szczegóły znajdziecie tu http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... c&start=45, mamy w planie jak będzie więcej słońca polecieć do braci z lubuskiego i polatać na torze w Kisielinie sprawa do obgadania jeszcze.

Pozdrawiam :peace:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Maruś widzę szykuje wszystkich, jak nabardziej zapraszam może być wesoło hehe Tylko zgraćsprawę
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Myslę że powinni wykasowac dział OPOLSKIE z forum, bo widze, że jak przychodzi do spotkania, to albo ze Śląskim albo z Dolnośląskim a sami nie umiemy się spotkać. Taki problem jest, żeby sie spotkać np. w Stolicy Opolskiego. Jakoś Mazowieckie potrafiło przyjechac na Sląśk a my nie potrafimy sie spotkać we własnym wojewodztwie. Może się podzielimy. Część będzie jeździć na spotkania na Śląsk a część na Dolnyśląsk.!!!!!! :furia:

Uważam, że wypadało by się poznać we własnym gronie a poźniej możemy jeździć :moto: i spotykać się z Braćmi z innych regionów.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Bohas luz Bracie wiesz prawda jest taka że mało nas jest i lepiej wpasc do braci z za miedzy. ale racje masz że kurde w opolu trudno pozbierać ekipe. i dlatego z tym trzeba skończyć zrobić konkretne spotkanie Bractwa opolskiego, co by to ręce i nogi miało. MYsle że jak tylo ciepło będzie to zapodamy termin konkretny i każdy z opolskiego na moto przyjedzie przynajmniej ten kto będzie chciał.Pozdro
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Może bez takiej agresji ale troche racji w tym jest. Ilu nas jest--? zbierze się z ośmiu? ja jestem od dziś gotowy bo jeździłem. W takim razie ja jestem za spotkaniem za tydzień w poniedziałek(12.03.2007)- choć bedzie to zalezne od słoneczka. A co do miejsca... proponuje LOTNISKO na SKARBIMIERZU. I juz.... kogo nie bedzie ten powinien sie ładnie wytłumaczyć i w ramach przeprosin :-P zaprosić na grila A tak na serio to weśmy sie w garśc ... i powiedźcie coś pogodzie żeby sie nie rozlewało bardziej :slonko:
kulawy

Post autor: kulawy »

Uuu, no no widzę, że gorąca dyskusja...:)
Bohas już kiedyś na Opolskim próbowano się umówić na jakieś spotkanie ale każdy podawał inną lokalizację tegoż to spotkania (inną tzn. według własnych upodobań czyli jak najbliżej swojej wioski, miejscowości) i dlatego nie wypaliło bo każdy pojeździł sobie wtedy po swoich okolicach :!:
Generalnie w Opolskim jest tyle motocyklistów, że gdyby coś konkretnego się szykowało to by się trochę zjechało!
INTERCEPTOR widzisz, podajesz lotnisko w Skarbimierzu, ale wątpie żeby wszystkim to odpowiadało... i poniedziałek??? to już raczej nikomu. To wolę jechać do Wrocka w sobotę.
Co do terminu to najpewniejszy byłby jakiś weekend 10.03 może być jeszcze chłodno, ale następny??

Aaa teraz mały margines: mam nadzieję, że moto odbiorę w tym tyg. z serwisu i będzie super :)

kulawy
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

1.Dobra ustalmy ze miejscem spotkania będzie stolica województwa przynajmniej na początek, pominiemy w ten sposób nieporozumienia, myslę że jest to sprawiedliwe miejsce , każdy musi jakoś dojechać ja mam np 25 km (ale Panowie niech to nie będzie ogranicznik).
2.terminem spotkań może być tylko weekend w tygodniu wiadomo kupa, ja bym proponował 10.03.2007r w godzinach już do ustalenia, przez nas. Sądzę że nie ma sie nad czym tu zastanawiać, Trzeba działća nie gadać. Miejscem spotkania w Opolu może być: parking Makro, garaż u Ździcha(żartowałem)MC donald jakiś obojętnie, lub jakiś inny badziewny supermarket. Czekam na odpowiedzi, Pozdro
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Jestem za Opolem, jest to prawie środek województwa więc bedzie sprawiedliwie. Moje moto jeszcze nie gotowe ale jak to nikomu nie przeszkadza to przypędze katamaranem :D
Miejscem spotkania moze byc McDonald na Wrocławskiej, jak sie zbierzemy to zawsze mozna sie gdzieś przenieść w inne lokum.
Godzine mozna ustalić np. w Piątek, żeby kazdy już wiedzieł jak mu pasuje. Mamy telefony mozna się zdzwonić.
Juz trochę ochłonąłem :peace: jak zobaczyłem, że jest jakaś reakcja z waszej strony :spoko:
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Dobra niech będzie Termin spotkania 10.03.2007r. miejsce Mc Donalds na ul.wrocławskiej, godzina 15.30
kwestia godziny do ustalenia.pozdro
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Jeśli odbiore moto do soboty to będę. Jak nie to postaram się przyjechać puszką. :)
Zablokowany