Serwisy w Opolu.

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Ghostraider

Serwisy w Opolu.

Post autor: Ghostraider »

Witam
Musze oddać moją Suzi na regulacje i wymianę łańcuszka rozrządu i chciałbym się dowiedzieć, który serwis byłby najlepszy. W Opolu znam 3, Suzuki, Y... jednoślad i H... jednoślad. Który z nich jest najlepszy ?
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

serwis h jednoślad wybij sobie z głowy tam to komarka bym nie dał, y jednoślad nie mam pojęcia natomias o motomaxie słyszałem dobre opinie (wkońcu to dealer suzuki), wiecz ja ci radze do suzuki .
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
kulawy

Post autor: kulawy »

Ja też polecam suzuki(motomax) Kiepsko u nich z terminami, do końca lutego wszystko zajęte i nawet już nie zapisują. Wiem bo byłem.
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

No to widze, że założenie tego tematu do był dobry pomysł bo ja właśnie chciałem oddać do hondy ;) Skoro w Suzuki nie ma terminów na luty będę chyba zmuszony szukać czegoś na Śląsku.
kulawy

Post autor: kulawy »

Do hondy? Aż się wystraszyłem. Tam nigdy niczego bym nie oddał, tak jak pisze mabolo. Byłem tam z ciekawości pytać o serwis. Powiedzieli, że za trzy dni mam przywieźć GS'a i w ciągu kilku dni go zrobią. Cena za usługę oczywiście tańsza niż u konkurencji. Słyszałem, że taniej ale za to masz używki w silniku... A poza tym zazwyczaj gdzie jest mało klientów i niema kolejek to coś jest nie tak.
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Byłem wczoraj w Opolu się popytać troche ;] W Suzuki wolny termin mają za około 3 tygodnie dopiero. W Yamasze narazie nie przyjmują motocykli, ponieważ mechanik otwiera swój warsztat i mam zadzwonić do niego pod koniec lutego. W H... jednoślad nie byłem ;) Chyba oddam do Y... jednoślad, ponieważ gadał on bardziej konkretniej niż Ci w Suzuki ;)
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Hej, mogę Ci polecić kumpla który zajmuję się motocyklami i robi wszystko co trzeba. Nie ma problemu z terminami. Sam u niego często sięgam po radę i wrazie braku odpowiednich narzedzi, których nie mam, to walę do niego. Jak cos to napisz na priva dam Ci jego namiary.
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

W końcu oddałem Suzi do serwisu w moim mieście. Jak odbiorę to podzielę się uwagami na jego temat :)
kulawy

Post autor: kulawy »

Ja w poniedziałek oddaje GS do gościa z Y... jednoślad. A wcześniej w sobotę wymiana klocków hamulcowych we własnym zakresie.
ODPOWIEDZ