PAS do kupienia!!???? savage

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
klamotolo

PAS do kupienia!!???? savage

Post autor: klamotolo »

witam znalazłem na allegro pas cena śmieszna lecz jednak zobaczcie sami może kogoś zainteresuje mam szczegółowe zdjęcia nie wiem jak zamieścić je tutaj więc jeśli kogoś interesuje podajcie swojego maila to prześlę Pozdrawiam[/img]
rysio

Post autor: rysio »

Piszcie szybko, bo zaraz Lechul zamknie Wam temat :lol:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

:wazup: :wazup: :furia: :furia: :wink: :wink: :twisted: :twisted:
Nie będzie tak źle. Ale ok - jeżeli nic mądrego nie pojawi się do pieciu postów (licząc po moim) - to zamykam.
A Ty Klamotolo nie kłopocz się wstawianiem zdjęć tylko dawaj linka na alledrogo. Też se chcę zobaczyć najsławniejszy pas "zymbaty" ;)
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
klamotolo

pas

Post autor: klamotolo »

Właśnie oto chodzi,że na aledrogo nic nie widać poprosiłem kolesia o lepsze szczegółowe zdjęcia no i mi je przesłał skoro Lechul wyrażasz chęć to Ci prześlę no problem Dla zainteresowanych na mojego priva tam raczej tylko ja zamykam temat Pozdrawiam


http://moto.allegro.pl/item160953199_pa ... d_jsm.html

No przepraszam po wczorajszym widzę że są wstawione nowe zdjęcia [/b]
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

tak na moje skromne oko to on nie jest używany ale zużyty - zwłaszcza ta dziurka przypuszczalnie go kwalifikowała do wymiany - ale to tylko moje zdanie
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
rysio

Post autor: rysio »

bogdi64 pisze:tak na moje skromne oko to on nie jest używany ale zużyty - zwłaszcza ta dziurka przypuszczalnie go kwalifikowała do wymiany
Święte słowa, Bogdi. Uszkodzenia dyskwalifikują ten pas. Ale ostateczną ekspertyzę niech wykona Osama. Czekamy.
klamotolo

pas

Post autor: klamotolo »

Może powiem inaczej dla mnie ten pas ma wartość (A W RAZIE CZEGO) może i starczy na dojazd awaryjny, wiadomo że pojeździć dłużej na nim nie polecam. Te zdjęcia które ja posiadam, niestety pokazują lepiej i więcej jak jest popękany. Ale nie o to chodzi by krytykować kolegę za jakość produktu jaki wystawia tylko dać do namysłu (tymbardziej że cena jest może!? proporcjonalna do zużycia0 jako awaryjny zamiennik patrząc na cenę nowego i jego dostępność. Gdyby nie ta wielka dziura może i bym się pokusił ale niestety już jest coś przerwane. Normalnie to powiem tak włąściciel nie żałował piachu na dotarcie. A ponieważ nie ma tu wielkiej wartości ten temat , ogólnie chciałem się podzielić znaleziskiem wcale się nie obraże jak temat będzie zlikwidowany Pozdrawiam serdecznie
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

znalazłem adres producenta, ale w USA lub Singapur, problem w tym, że mój angielski nie pozwala na wysłanie zapytania i dalszą korespondencję, jeśli ktoś się czuje mocny w tym języku to proszę o PW - może coś z tego wyjdzie
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

co do tych zdjęć tego pasa to dziura sama w sobie dyskwalifikuje ten pas jako pełnwartościowy produkt, jednakże ja sam miałem pęknięty pas w mim Savage a i tak jak pęknął to w zupełnie innym miejscu :P

za to co do ceny za ten zuzyty wynalazek to uważam iż jest ona mocno przesadzona, gdyż w kraju naszyego wielkiego brata nówka kosztuje 250 zł, tak więc jeżeli gość by spóścił do 150zł min to warto - no chyba że już wogóle się komuś skończył pas


Bogdi napisz mi na PW co chcesz zapytać a ja ci prześlę tłumaczenia 8)
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

klamotolo pisze:A ponieważ nie ma tu wielkiej wartości ten temat
Przeciwnie - osobiście uważam, że ma. Pokazuje jaką kichę potrafią ludziska "popychać" na aukcjach. Pas wymienia się dla samego rozciągnięcia a tu jeszcze dziura i pęknięcia. 200 zeta - chyba kolesia coś pizgło w łeb jak go demontował :twisted:
klamotolo pisze:Może powiem inaczej dla mnie ten pas ma wartość (A W RAZIE CZEGO) może i starczy na dojazd awaryjny, wiadomo że pojeździć dłużej na nim nie polecam. ...........jako awaryjny zamiennik ..........
Nie, nie i jeszcze raz nie !!!!. Żeby go założyć musisz trochę się narobić (to nie zmiana świecy albo nawet koła) więc nie możesz zakładać takiej "kichy".
Chyba, że nagrzeszyłeś a za pokutę masz odwalić kawał bezsensownej pracy :wink: :wink:
No coż Braciaszkowie. O producentach za Wielką Wodą też już było więc z całym szacunkiem dla waszych długich jęzorów ;) - ZAMYKAM !! :P !!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany