Pogoda

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
.INTERCEPTOR.

Pogoda

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Ale jak słoneczko wychodzi to asz mnie szarpie na motor a nie moge bo jestem na antybiotykach.
Kiedy zrobimy jakieś spotkanko, od przyszłego tyg bede chyba już mógł funkcjonować
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Pogoda juz trochę zimowa, rano przymrozki, w dzień deszcz. Wiem że Cię rwie ale daj suczce troche pospać przez zimę, niech nabierze sił na wiosnę. Poswięć jej trochę czasu, wypielęgnuj, żeby na przyszły sezon Ci nie odmówiła posłuszeństwa. Nie masz za bardzo z kim pośmigać, większość już odstawiła swoje sprzęty do garażu lub serwsiu. Niech Cię nie kusi bo w taką pogodę to już jest niebezpiecznie i nieprzyjemnie śmigać
kulawy

Post autor: kulawy »

zgadzam sie z bohasem, teraz jest juz zimno a przy asfallcie jest o wiele nizsza temperatura czasem ujemna wiec spada bardzo przyczepnosc. Ja wyjechalem w sobote ale bylo ok 12 stopni i slonce swiecilo, wiec bylo calkiem przyjemne smiganie. :)
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Panie kolego Przez moje Suzuki to dziewzyne zaniedbuje :-P dopieszczam ile moge !!! ale obawa jest o łańcuszek rozrządu albo o zawór któryś stuka :-(
Zablokowany