Następne spotkanie

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

yogurt

Post autor: yogurt »

Byłem, spotkaliśmy się z Boczem, nikogo innego z bractwa nie namierzyłem, musiałem się zwinąć koło 12, zaraz po tym, jak Boczu... Ale może sam opowie :D
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam. Odsyłam wszystkich do zapoznania się z tematem "UWAGA !! Nr. KONTAKTOWE" , proszę o potraktowanie tego serio i zapisanie nr. w swoich tel., wtedy naprawdę będzie nam łatwiej dotrzec w umówione miejsce jeśli ktoś będzie miał problem ze znalezieniem.

Ps. Yogurt sorki jeśli poczułeś się urażony, liczę na Ciebie Brachu, że zechcesz się z nami spotkac tym razem.

Pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony ndz, 3 gru 2006, 19:11 przez Maryś, łącznie zmieniany 1 raz.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam, otóż jest następna data spotkania BS na dolnym sląsku na które zapraszamy wszystkich Braci i Siostry. Liczymy na liczne przybycie, gdyż plan jest taki, że od grudnia spotkania odbywają się cyklicznie w każdą drugą sobotę miesiąca (raz w miesiącu) i należy omówic kwestie miejsca spotkań, gdyż zasada jest taka, że miejsce i czas musi byc podany moderatorowi na dany region czyli w naszym przypadku jest nim Quake :lol: i On umieści to w odpowiednim poście, póki co ustalone jest jedno spotkanie w miesiącu w drógą sobotę danego miesiąca a miejsce nie jest jescze do końca zatwierdzone i może ulec zmianie więc narazie nie będziemy zawracac głowy Quakemu, ale po grudniowym spotkaniu muszą zapaśc kąkretne decyzje i zostaną podane one naszemu moderatorowi z prośbą wystaienia ich na forum.

Więc zapraszam wszystkich 16.XII do lokalu "CZEMU NIE" który mieści się na początku ulicy Wita Stwosza we Wrocławiu na godzinę 19.00 i proszę o przyzwoitą frekwencję :lol: W razie problemu z trafieniem będziemy naprowadzac tel ewentualnie ktoś wyjdzie telefony podane pod postami moimi i kilku innych Braci. .


Pozdrawiam 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Czemu nie! Przyjdę oczywiście.
Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Maryś..... dobrze powiedziane..... Oczywiście nasza 4 przybędzie z wielką przyjemnością....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

POTWIERDZAM !!!

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

mysle ze dam rade
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Witam również się postaram przybyć. Tylko miejsce mi nieznane.
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

NIe chce żeby było że samolub ale można by było pewnego razu zrobić spotkanie u mnie na lotnisku( dużo osób pewnie kojarzy( LOTNISKO SKARBIMIERZ) A wtenczas mozna by razem z Opolem więc byłaby to wieksza ekipa na dwa województwa.
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Szansa spora że i Ja tam do was zawitam :-)
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

o tym co Yogurt "wspomniał'" ...rozpiepszyłem się na bajzlu ,,, nie udana gumka ;)lekaze powiedzieli ze 1,5miecha gipsu , nie dałem sie i po tygodniu łapa działa ! bedzie filmik:) 90% bede w sobote i sie niezle strolimy , POZDRO i do zobaczyyska , mam nadzieje ze ludzie dopisza
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

To moze jakas lista obecności ?? ja na 200%
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Ja i Pushkin...... tez będziemy wraz z plecaczkami :):):) (przynajmniej ja :).... Maryś zapewnie także nie odpuści sobie przyjazdu (chyba że będzie w trasie)!!!!!
A z tego co widze po opisach, jeżeli tak liczne grono dopisze to szykuje sie nieżły zlocik...


pozdr....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam wszystkich jako, że zapodałem datę następnego czyli tego spotkanie niewypada, żeby mnie na mnim nie było :lol: więc za wszelką cenę postaram się dotrzeć bo na dzień dzisiejszy jest to realne :lol:

Pozdrawiam 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

I ja też - drobne uwagi co do dojścia - Wita Stwosza, od storony rynku w prawo i koło banku, po przeciwnej stronie KRUKA, wejście w dużą brame, na podwórko i od razu po schodach w dół, długich i wąskich (po wyjściu na podwórko po lewej stronie) ok 19 dopiero otwierają knajpę więc proponuję być 10min po - czekamy, w razie problemu na dole tel do mnie, jeśli ktoś się zdecyduje na moto to dojazd od ulicy Kuźniczej(do samego końca) i na przeciwko knajpki można zaparkować, jade autem od strony Psiego pola, więc jakby ktoś chciał się zabrać jestem pod tel, co do powrotu nie obiecuję :wink:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
ODPOWIEDZ