Następne spotkanie

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Następne spotkanie

Post autor: bogdi64 »

Propozycja - ok 16-17 grudzień - tydzień przed wigilją, miejsce bliżej dworca, z możliwością bliskiego parkingu, bo są uwagi co do miejsca, czekamy na więcej osób i propozycje, jeślichodzi o sam rynek to mogę zawsze zarezerwować miejsce w Sfinksie, ale tam nie zaparkujemy
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
yogurt

Post autor: yogurt »

Za tydzień jest motobazar, to może być dobra okazja do spotu. W dziale "imprezki" jest już odpowiedni wątek - można się zgadać :)
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Co do nastepnego spotkania, ja się już wypowiedziałem w innym poście, że jestem za i jeżeli nie trafię wcześniej do Wojska to Ja i Aneta będziemy...(tak na stronie: jeżeli mają jakąś kompanie zmotoryzowaną i GSX - ami na stanie - to ja się pisze tam :twisted: )

Yogurt, a co do Motobazaru to Ja, Pushkin i Maryś się wybieramy tam... więc możemy sie ugadać na jakieś spotkanko.... (chyba że coś nam wypadnie, ale to wczesniej damy znać)...

pozdr..
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
yogurt

Post autor: yogurt »

Jak mi nic nie wypadnie, to też będę. Spot może być "przy okazji" bazaru, kto będzie chciał, to posiedzi i pogada, kto będzie miał potrzebę, połazi po straganach i już. Po południu daję w długą na szkolenie do Wawki, więc w moim przypadku grę wchodzą tylko godziny przedpołudniowe ;)
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

I ja jestem za. Motobazar będzie świetną okazją do zaprezentowania np. swoich propozycji odnośnie knajpek przyjaznych moto. Poza tym w mijescu o odpowiednim klimacie (choć to już nie to co kiedyś :| ) będziemy mogli zobaczyć swoje facjatkki :)

Pozdr.
Pushkin

P.S. Godziny przedpołudniowe O.K.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Cześć!
Powiedzcie gdzie i o której jest ten bazzar?
Chętnie przyjdę. Pogadamy itd.
Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Spotkanie odbywa się na ul. Karmelkowej, tam gdzie m. in. giełdy kwiatowe. Data: 26.11 od samego rana. Wjazd chyba 6,50 na moto ale nie jestem pewien, bo nie pamiętam. Wpiisując "motobazar" albo "pushkn"wyszukasz na forum odpowiedni post z linkiem do stronki organizatora :) .

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
yogurt

Post autor: yogurt »

http://www.pkserwis.com.pl/oldtimer.html
Wjazd dla pieszych i dla samochodów - 6 zł, dla motocykli 12 zł :evil:
A to dlatego, że parking dla motocykli jest tylko przed bramą główną po lewej. Wjazd do środka oznacza automatycznie, że "motocykl jest do sprzedaży" i pociąga za sobą konieczność wykupienia miejsca za 6 zł do biletu za 6 zł.
Ostatnio zmieniony wt, 21 lis 2006, 11:56 przez yogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
KAS!A

Post autor: KAS!A »

a tam...
ja ostatnio zapłaciłam 12 zł ,zaparkowałam sobie w środku i żadnych dodatkowych opłat nie uiszczałam :](a motocykl nie był na sprzedaż).
yogurt

Post autor: yogurt »

KAS!A pisze:a tam...
ja ostatnio zapłaciłam 12 zł ,zaparkowałam sobie w środku i żadnych dodatkowych opłat nie uiszczałam :]
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :jump:
Wjazd dla klientów bez motocykli - 6 zł
Dla motocykli - 12 zł
KAS!A

Post autor: KAS!A »

upss :D
to przez te egzaminy na studiach !!! mój biedny zlasowany mózg
yogurt

Post autor: yogurt »

No dobra, można było źle zrozumieć. Już uszczegółowiłem hyhy :D
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam mi osobiście odpowiadała knajpka w której zginął mój portfel :wink: (doszliśmy Bogdi jak to z nim było) ale jestem otwarty na propozycje. mojego meila masz podanego Bogdi przy każdym poście, mam nadzieję że na bazar wpadnę muszę uzbroic trochę swoje moto i parę innych rzeczy kupic. Dzięki Jacek i Bogdi za spotkanie Dawidku Krzysiu Anetko i Agnieszko wam również :lol: moze cos ruszy w końcu.

Pozdrawiam 8) [/code]
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam kto będzie na bajzlu w tą niedzielę?może tam się spotkamy też :lol:

Pozdrawiam 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Postaram się dotrzeć.
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
ODPOWIEDZ