Dolnyśląsk się spotkał

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Dolnyśląsk się spotkał

Post autor: bogdi64 »

Na razie tylko pięć osób :D plus dwa bardzo sympatyczne plecaczki płci odmiennej niż męska :brawo: - początki są trudne, ale będziemy się starać aby te spodkania były cykliczne, na początek raz w mniesiącu, czekam na maile od osób które były, w odpowiedzi wyślę wspólne :photo: zdjątko :papapa:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
yogurt

Re: Dolnyśląsk się spotkał

Post autor: yogurt »

bogdi64 pisze:Na razie tylko pięć osób :D
Na drugi raz zróbcie spot w Opolu albo w Legnicy, będzie mniejszy kłopot z dojazem :/ Przez pół godziny kręciłem się na motocyklu jak jakiś gupek w okolicach Rynku próbując wymyśleć sposób w jaki mam się dostać w okolice Piramidy, w końcu jakiś autochton mnie uświadomił, że z powodu remontu Wita Stwosza (o którym nie miałem zielonego pojęcia, a o czym "zapomnieliście" wspomnieć w zapowiedzi spotu), maszyny w tamtych okolicach nie postawię. A że waliłem prosto "z trasy", to nie miałem ze sobą żadnego zabezpieczenia moto i parkowanie pińcset metrów dalej narażało mnie na poważny stres. Odpuściłem.

Jeżeli widzieliście ryczącego czopera z coraz bardziej poirytowanym brodaczem w siodle, przemykająceg przez wszystkie ciemne zaułki przy Rynku, to to byłem ja.

Na drugi raz proponuję na spot - bądź co bądź - motoryzacyjny wybrać miejsce z choćby symbolicznym parkingiem. Na przykład którąś z knajpek na Bogusławskiego - w miarę blisko PKP/PKS dla przyjezdnych niezmotoryzowanych, moto gdzie zostawić zazwyczaj jest, auto gorzej - ale też, kilka sensownych miejsc gdzie można usiąść i pogadać przy jedzeniu albo piwku można znaleźć (choćby pizzeria Oregano, pub Lamus tuż obok, Kebab Hut i jeszcze parę innych).
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Yogurt.... Aż tak żle nie było, fakt region ten jest rozkopany strasznie, ale z parkowaniem blisko i dojazdem nie było tak strasznie.... My niedaleko nawet katamarana zatrzymalismy a pod sama knajpkę spokojnie podjechały dwie maszyny ( i jeszcze było sporo miejsca)...
Co do samego spotkania było bardzo fajnie.... super że wreszcie sie coś ruszyło, ja z chęcią pisze sie już na nastepne (I tu Yogurt coś, dla ciebie. Jako wrocławianin, możesz zaproponować jakieś ciekawe lokum)...
Bogdi... my niedługo rzucimy jakiś link z naszymi zdjęciami....

pozdr...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
yogurt

Post autor: yogurt »

Lord_Nicon pisze:Yogurt.... Aż tak żle nie było, fakt region ten jest rozkopany strasznie, ale z parkowaniem blisko i dojazdem nie było tak strasznie....
Dobra, przyznaję. Tamtych okolic pod względem motoryzacyjnym nie znam, a o remoncie nie miałem zielonego pojęcia. Jechałem już po ciemku i wszędzie zakazy wjazdu albo ślepe uliczki. W końcu jak już myślałem, że jestem na dobrej drodze (Łaciarska), to dup, nakaz jazdy w prawo (w Kaznodziejską).
Uprzedzając pytanie: TAK, nie łamię takich nakazów :P
Potem już tylko kręciłem się dookoła Rynku szukając innej drogi wjazdu. Nie miałem ze sobą żadnego zabezpieczenia, więc nie zostawiłbym moto dalej niż tuż przed wejściem do knajpy.
Lord_Nicon pisze:Yogurt coś, dla ciebie. Jako wrocławianin, możesz zaproponować jakieś ciekawe lokum
Pisałem już Bogdiemu: Oregano, Lamus, Kebab Hut na Bogusławskiego, Miguel na Krzyckiej, Rzym na Jarnołtowskiej. Te znam.
Rzym najbardziej klimatyczny, ale zadupie i drogo. Fatalny dojazd dla niezmotoryzowanych.
Miguel - dobre miejsce (wylot na autostradę), sporo miejsca, ale często dużo ludzi bywa. Kiedyś spotykali się tam jacyś motomaniacy.
Oregano - chyba najlepsza pizza w mieście, ale na pewno nie najtańsza.
Kebab Hut - dobre jedzenie, co prawda drożej niż w Inter Marche ale bez szaleństw, więcej miejsca niż w Oregano, mniejsze kłopoty z parkowaniem po godzinach pracy urzędu miejskiego.
Lamus - nie pamiętam ;)
Zresztą na Bogusławskiego jest sporo knajpek, klimatycznych też, czasem z parkowaniem są kłopoty, ale generalnie nie jest źle.
Spotyka się tam Chlor Zone Wrocław (wrocławska frakcja pl.rec.motocykle) i Citroen Klub Wrocław.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

No tak, było miło, padło kilka ciekawych propozycji, które mam nadzieję zostaną wcielone w życie. Yogurt, Maryś zaryzykował postawienie swojego SRADa na Kuźniczej i się udało ;) . Fakt, że my autem też się nieźle nakręciliśmy, ale bywało gorzej. Co do knajp, to można popróbować i komisyjnie dobrać optymalną - jestem jak najbardziej za. Osobiście wpadłem trochę po czasie, że uwielbiam Spiż, który jest rzut kamieniem od Piramidy, a przecież na Solnym zawsze Chlor się spotykał :) więc zaparkować też jest raczej gdzie.

Bogdi - co do maili, to wal na priv przez pocztę BS - łatwiej będzie i szybciej :)

Ja ze spotkania jestem zadowolony i mam nadzieję, że już nie długo będzie kolejne. ja postaram się być na bajzlu, jak Bozia da to nawet moto - kolejna okazja :)

Pozdr. i do zobaczyska
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ