Pomóżcie się spotkać dolnośląskiemu...

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Pomóżcie się spotkać dolnośląskiemu...

Post autor: Maryś »

Witam pomóżcie się spotkać dolnośląskiemu bo sami jakoś nie potrafimy, marny odzewa na jakieś śmiganko i wogóle. Widzę, że w niektórych rejonach Polski jest to możliwe czemu nie akurat w dolnoślaskim to pytanie nurtuje moją ciekawość. Może znacie jakiś cudowny eliksir na to, żeby zmobilizować ludzi do tego, żeby w końcu się spotkać. Chciałbym, żeby wogóle postarać się o to, żeby raz w miesiącu spotykać się w jednym miejscu z braćmi z BS niewiem pub może jakiś we Wrocku (chodzi akurat o dolnośląskie ale wszyscy członkowie BS którzy by dotarli do nas byli by mile widziani, myślę że ktoś już to praktykuje wśród członków BS)wiadomo że nie każdy by mógł zawsze być regularnie ale można się postarać żeby jakoś miło było wkońcu jesteśmy braćmi BS, więc proszę Was pomóżcie nam skoro sami nie potrafimy :cry:
Ps. Napisałem tak trochę żeby na ambicję wjechać, może już to samo coś pomoże, ale czekam wszelkie opinie i propozycje mile widziane.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
slawekw321
BS Brother
BS Brother
Posty: 322
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 23:07
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: slawekw321 »

czesć,
na początek proponuję wyjazd którego nie wypada pminąć :


Heyka ! Jak już co niektórzy wiedzą ,14.10.2006 odbędzie się nasz ( tzn.Tiny i mój )ślub Help . Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić Wszystkich Braci i Siostry na tę ,ważną w naszym życiu, uroczystość.Mam nadzieję ,że pogoda dopisze i znajdziecie chwilkę ,by podtrzymać nas na duchu.Ślub odbędzie się w kościele Przemienienia Pańskiego w Opolu na osiedlu ZWM o godzinie 12.30. Jeszcze raz gorąco zapraszamy


Tina i Gixef
_________________

a póżniej to się musicie dogadać :beat:
pzdr
Sławek
PS macie taką samą odległość jak my, a my będziemy !!!!
TEL 603-976-803
GG 100278

1/2 - DL 650

http://s225.chomikuj.pl/ChomikImage.asp ... d=87428071
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Ja też bardzo bym chciał będę robił wszystko żeby pojechać nawet z szefem pogadam żeby mi na ten weekend żadnego wyjazdu nie planował mam nadzieję że zrozumie. A tak mimochodem dodam że jest na forum dolnośląskim temat pod tytułem może spotkanko integracyjne tam właśnie jest plan wyjazdu na weselicho podany miejsce spotkania i tak dalej tylko odzewu nie ma może dajcie tam jakieś posty tak żeby dolnoślązaką na ambicję wjechać w końcu jakoś trzeba ich zmobilizować jak nie tak to siłą trzeba będzie :beer: mam nadzieję że to już pomoże:)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Myślę, że powinieneś sam wybrać miejsce i czas.
Tylko bez głupawek w stylu: "chciałbym się spotkać", "co powiecie na spotkanie" itp.. Konkret: "dzień, godz. miejsce - czekam".
Zapodaj to na "region" i bez względu na ilość odpowiedzi o umówionej porze czekaj. Przyjadą - ok. Nie przyjadą - zmień region :wink: .
Pozdrówka.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Lechul już tak zrobiłem :)) jakieś 2 tyg temu zobaczymy co będzie.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
ODPOWIEDZ