Witam

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

tial

Post autor: tial »

Witam
Ja przybede na 98% (2% zostawiam na nieprzewidywalne zdarzenia losowe), jezeli nie bedzie padac to motocyklem i mam nadzieje ze Bracia z Koluszek sie przyłączą, bo wiadomo w kupie raźniej :D
Pozdro 8)
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.
Tam gdzie mieliibysmy się się spotkać to jest jeszcze jedna atrakcja "po naszymu to sie nazywo chytanie rybów" a normalnie to wędkowanie -
Staw AMERYKAN i błonia koło niego -super miejsce.
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Tzn.spotykamy się tak jak było ustalone w marcu w Częstochowie a zlot byłby nad AMERYKANEM.Sorry.
Wonder

Post autor: Wonder »

OOOO :D
O rybach nic wcześniej nie było - coraz bardziej mi sie to podoba :twisted: tak swoją drogą to miło będzie jeśli i Bracia z Łódzkiego przybędą na spotkanie bo chyba warto - potem zawsze można na piwo jakieś czy coś w ramach integracji terytorialnej 8)

pozdrawiam
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Czyli jeszcze raz prosił bym o napisanie konkretną date spotkania miejsce czas , cos tam wiem ze 06 marca czestochowa . wiec czekam na odp . POZDRAWIAM
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
SIWYPFK,Koluszki to ja pamiętam z przesiadek do Łodi fabrycznej do akademika na Lulumby .Było zawsze bezpiecznie na dworcu i piwko można było wypić - dobre czasy.Mamy zamiar spotkać się w CZESTOCHOWIE 6 marca {niedziela} w godz.14-16 w K F C .Jadąc od Warszawy "jedynką" praktycznie to już za centrum Cz-wy. Jeżeli cos Ci to mówi jest to na Rakowie.Mysle,że jak będzie tak blisko do spotkania to sie wymiemimy tel.mobil.Pozdro.
KONRAD

Post autor: KONRAD »

WITAM WSZYSTKICH !!
TO będzie nas o jednego więcej :D . Też jestem dopiero początkującym , ale mysle ,że będzie SUUUPER !! . Jestem z KOLUSZEK (koło Łodzi), mam INTRUDERA i zamiar nakręcić nim sporą ilośc KILOMETRÓW...
POZDRO !!! i PRZETRWAĆ DO WIOSNY !!
Flyer

Post autor: Flyer »

Ja też przyfrunę. :D
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam bractwo, widze ze DOBRZE sie dzieje coraz wiecej chcetnych na to nasze spotkanie, wiec nic tylko jeszcze poczekac troche do wiosny i organizowac :) . pozdrawiam i krotkiej zimy!!
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Kurcze troszke sie nie pokoje poniewaz cos zamarło tu zycie , mam nadzieje ze niebawem ktos sie tu pokaze :) Pozdrawiam ciepło
ODPOWIEDZ