Witam

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

tial

Witam

Post autor: tial »

Czy w łódzkiem nikt nie posiada motocykla albo innej Suzuki ? Jezeli znajdzie sie choc jeden lub jedna niech sie odezwie, moze pojezdzimy se razem bo mi samemu strasznie nudno smigac.
Pozdro :angry_smile:
Franz

Post autor: Franz »

posiada posiada i to nie jeden ale mnie tez to smuci ze zaden sie jeszcze nie ujawnil.

co prawda masz moturka troche nie takiego ;) ale skrzyzowanie Limanowskiego z Al.Włokniarzy tam jest rondo nie wiem jak sie nazywa :). Stacja esso na nim.Wiec jadac od ronda ulica limanowskiego w kierunku żabienca po prawej masz taka dluga prosta i tam z wieczorka sie ludziska zjezdzaja, na chojanch przy macdonald'sie tez :), przynajmniej tak bylo za moich czasow studenckich w Łodziowni :)

zycze owocnych poszukiwan i moze łodzkie wkoncu tez jakos sie pokaze :)

zdruffka
Bartek1

Posiadam

Post autor: Bartek1 »

mam GSX600F od niedawna i tez smutno sie samemu smiga, ja staram sie jezdzic zawsze wieczorkiem okolo 21.00 albo okolo poludnia jak tylko aura dopisuje moje gg4071272 jakby co zawsze chetnie.
aha jezdze spokojnie bez szalenstw.
Franz

Post autor: Franz »

no prosze Swierzy 'precelek' na BS sie odzywa :)

tu mamy wezsze troche grono, ale jest przyjemnie,rodzinnie,
pomosty zdobywamy, lajby wodujemy czasem nawet plonace ;)
no i chusteczek nie odmawiamy :D prawda ludki ?:)

pozdro

Franz lłapki liżący :-/
Gość

Post autor: Gość »

PRAWDA PRAWDA TROCHE SIE DZIEJE W BS
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam i zapraszam do zabawy. Oraz na spotkania ktore organizujemy jak czas nam pozwoli :D
tial

Post autor: tial »

No witam kolege Bartka ! Wreszcie sie jakis ziomal znalazl. Musimy sie kiedy zgadac na jakas traske na łikendzie. A tak w ogóle to skad jestes tak dokladniej bo ja mieszkam niedaleko Skierniewic (czyli nie w samej Łodzi tylko w woj. łódzkim).
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Są są .... KOLUSZKI sie kłaniają i na wspolną jazde w nowym sezonie zapraszają jest nas kilku jedna K... jednoślad , jezeli cos sie bedzie działo w łodzi lub okolicach uprzejmie prosimy o cynk a bedziemy mam na mysli dwa intruzy i savage . pozdro i czekam na propozycje
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam,woj.łódzkie leży niedaleko miasta Częstochowy a to juz woj. slaskie .Jest nas paru Braci którzy chcieliby zrobić zlot mamy już wstępnie ustalone miejsce i termin ale mało nas. Może wiec ?
tial

Post autor: tial »

Witam
podaj termin i miejsce a bedzie o dwie osoby wiecej na spotkaniu 8), a moze Koluszki tez sie przylacza ?
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam serdecznie BRACI , nie ma problemu jeden na 100% moze sie przyłączyc ... mówie za siebie :D czemu tylko jeden....?? i juz wyjasniam . A wiec to mój (nasz ) pierwszy sezon w prawdziwym motocyklistycznym zyciu dopiero w tym sezonie zaczynam sie spełniac co nie znaczy ze wczesniej nie jezdziłem :wink: wiec musze sie troche objezdzic co do pozostałych to tez owszem jeden jest na bank , po za reszta hmmm powiem tak nie wiem czy bedą gotowi odrazu bo to pierwsze doczynienia z wiekszym motorem wiec troche własnych doswiadczen sie przyda zeby zle nie wypasc :wink: co nie znaczy ze macie doczynienia z gowniarstwem :wink: poprostu zaczynamy przygode zycia od tego roku .... (jest nawet suzuki gs450 z 1982r) .Czekam na odpowiedz czy pasuje wam impreza z nowicjuszami , choc mysle dobrze przygotowanymi i wiedzącymi czego chcą . Pozdrawiam i krociutkiej zimy :twisted:
tial

Post autor: tial »

Witam
Nie ważne ile kto kilometrów nakręcił, ile sezonów zaliczył i ile miał motocykli, ważne jest to, że czuje się motocyklistą i ma benzynę zamiast krwi. Doświadczenie przyjdzie z czasem. Ja osobiście nie mam nic naprzeciwko i myśle że reszta Braci raczej ucieszy się niż będzie miała wam za złe, że przybyliście, bo im nas więcej tym weselej.
Pozdrowionka :angry_smile:
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Dzięki za odzew, sądząc po postach to z Polski centralnej i południowej(woj. łódzkie i Sląsk] jest nas najwięcej.Ja też zaliczę dopiero drugi sezon i też sie obawiam,ze mogę nie sprostać wymaganiom stawianym Braciom z dłuższym stażem.Mój pomysł a myslę ,że Wonder ,Alucard,Lelo,Grabo tez sie przyłączą to zlot w Złotym Potoku na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej 30 km od Częstochowy.Blisko i z Koluszek{GW napisała dzisiaj ,że do Was można dostarczać listy adresowane do NIEBA] a jak warszawka się postara to tylko 242 km od Pałacu Kultury.Tial i Siwypfk chcemy się spotkać 06 marca w Częstochowie na KFC ,godz. popołudniowe omówić wstępnie termin i miejsce .Może będzie już wtedy WIOSSSSSNA.
Gość

Post autor: Gość »

OKAY zrozumiałem ze nadamy sie :wink: cieszy mnie to , teraz konkretniej rozmawiałem z chłopakami postaramy sie wstawic 06 maraca choc nie obiecujemy ale za to jestem pewien ze w tym sezonie na pewno sie spotkamy , bo poprostu chcemy. Dzieki za zrozumienie ze dopiero zaczynamy itd. pozrdawiam standardowo ktotkiej zimy :twisted:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Sory ale ta wypowiedz wyzej to maja zapomniałem sie zalogowac :oops:
ODPOWIEDZ