może spotkanko integracyjne?

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

wlasnie wrucilem ze swidnicy na noc do domu[mam niedaleko]wrazenia jak najbardziej pozytywne ktorych nawet przelotny deszcz nie zmienil.ludzi i maszyn kupa.miejsce zajebiste[teren basenow miejskich obok lodowiska]dobrzeby bylo jakbyscie przybyli rano ,bo o 11tej planowana jest parada a potem jakas impreza na rynku i pokazy jazdy na moto pawla hanzlika z czech i tego naszego miszcza hehe [nie pamietam jak mu tam...] potem powrot do bazy i dalej zabawa.rano lece z powrotem.
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witam....
I jak tam wszyscy wrocili do domu ze Świdnicy..... JA, Pushkin i kilku znajomych bylismy w domu kolo 14..... Droga przebiegła idealnie.... a wam jak sie wracało????

pozrd....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam dojechałem cały i zdrowy wykąpałem się i poszedłem spać noc miałem cięzką :)). Szkoda bo wyszło na to że mogłem zostać i wracać z wami całą ekipą ale plan był inny miałem się spotkać z drógą najważniejszą kobietką w moim życiu moją córeczką ale nie wyszło:(( i nie potrzebnie się zerwałem prędzej z imprezy.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

ja niestety musialem juz wczoraj leciec na chate .ale ciesze sie ze poznalem kilka osob z naszego 4um.
bylo ok. nie spodziewalem sie ze w miare nowa impreza [2 zlot]bedzie miala takie poparcie i pomoc w organizacji od wladz miasta.WIELKIE BRAWASY!!!!!!!czekam co bedzie za rok.
aha .pozdrowienia dla ciebie lord,puszkina, schczurka,gutka i jego kolegi[nie sledzacego naszego 4um]oraz przemilego malzenstwa ze 100licy [intruz c 800]ktorych nicka nie moge za diabla spamietac[cos z indii hyba]oraz wszystkich ktorych pominalem..
pzdr

marys ,a z toba gadalem??
kurde nie pamietam ale pozdrawiam :D
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Cze Kulka nie było dane nam się spotkać w Świdnicy ja przyjechałem dosyć późno w sobotę a w niedzielę szybciej wyleciałem z tamtąd takie życie cóż zrobić ale może na jakiś wekend jeszcze jak będzie pogoda można by było się spotkać w kilka osób. Spotkałem Nicona i pushkina więc kontakt mamy to nie pozostaje nic jak tylko się zorganizować i w sobotę jakąś np. umówić w jakimś miejscu kąkretnym na spotkanko.
Pozdrawiam
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

To super że wszystkim droga przebiegła sprawnie i bez problemów. My też Maryś żałujemy że nie wracałeś z nami... 5 moto to nie 6, chociaż i tak jak przejeżdzaliśmy przez mieścinki to wygladaliśmy jak mala parada, wzbudzając ogólne zainteresowanie :):).. ale nadrobimy to jeszcze...
Szczurek, a jak tam z tobą, wszystko OK????
Co do wspólnego spotkania ja także jestem za, tylko jakąs ładna date trzeba znaleść :)....

P.S.

a własnie niedługo bedą zdjęcia.. Pushkin już nad nimi ciężko pracuje...

pozdrawiam...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Cześć, słuchajcie jest pomysł o którym dyskutowaliśmy z Pushkinem, żeby w jakiś ładny weekend zorganizować przelot po okolicznych miejscach typu pałace zameczki itp. żeby można było wspólnie pojeździć, pozwiedzać i najważniejsze spotkać się w miłym toważystwie i porozmawiać. Wyjazd można by zakończyć w miłej knajpce w jakimś klimatycznym miejscu (myśleliśmy o klasztorze w Lubiązu) przy soczku i wspólnych dyskusjach.
Co wy na to braciszkowie i siostrzyczki, proszę o wypowiedzi, myślę że sprawa warta przemyślenia.

Szacuneczek dla wszystkich 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Shczurek

Post autor: Shczurek »

I ja dotarlem do domu po drobnych problemach ,czyli niemoc uruchomienia maszyny, ale udalo sie (dzieki wszystkim za pomoc). droga do domu spokojna i bezbolesna RF-a juz nie odmowila wspolpracy wiec jezdzimy dalej. Dzieki za mila impreze fajnie bylo, bedzie co wspominac. i do zobaczenia na kolejnych imprezkach i na drodze oczywiscie, bo nie tylko imprezami czlowiek zyje Pozdr. 4 ALL
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Hej, Dolnoślązacy.......
Ruszcie się i spotkajmy się gdzieś, ten pomysł z objazdem po zameczkach jest rewelacyjny, tylko trzeba szybko to zorganizować bo sezon się kończy....
Co jest wszystkim sprzęty odmówiły posłuszeństwa czy trzymacie je za szybą żeby nie zniszczyć : :lol: :evil: :evil: :evil: D:D:D:D...

pozdrawiam...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

No dawac jakis info ,kiedy jak , i sie ustawiamy
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Widzę, że żeby pojeździć z ludżmi z BS trzeba się umawiać w innych rejonach kraju tam się potrafią zorganizować.
Może pierwszy weekend października wstępna data kto za kto przeciw ręka w górę.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Myślę, że jednak najlepszą datą będzie 14.10 i wspólny wyjazd do Opola zrobimy wtedy 2 fajne rzeczy za jednym zamachem pojeździmy razem i poprowadzimy gixefa do ślubu tak jak przystało na ślub motocyklisty.
Wobec tego dnia 14.10 października godzina 09:00 spotykamy się na stacji Orlen przy wyjeździe na autostradę na Bielanach.(spotykamy się na tym orlenie który jest przy zjeździe na Katowice) Pozdrawiam mam nadzieje że frekfencja dopisze i uda nam się coś raz i kąkretnie zorganmizować wkońcu data czas i miejsce spotkania jest podane.
Prosiłbym, żeby chętni na ten wyjazd napisali w tym poście, że będą aby można było określić ile maszyn ewentualnie pojedzie dzięki.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Wiesz Maryś, że na nas z Niconem możesz liczyć - jak tylko nie zdarzy się krach finansowy, to ja do Opola walę na 95% (Agę tylko rano na zajęcia odstawię :) ). Będziemy na pewno uderzać razem.
"(...)Było nas trzech(...)" :)

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

cze, pojechalbym z wami ,ale obiecalem kobielce ze pojedziemy na slub jej przyjaciolki ze szkolnej lawy :evil:
do milicza.
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Sic!

Post autor: Sic! »

Hej, ja niestety wylądowałem w Poznaniu, studenta ze mnie zrobili. Ale wracam na ten weekend do Lubina, gdzie stoi moja maszyna. Jak wszystko pojdzie po mojej myśli to możecie na mnie liczyc, ale pewnie będzie to moje pierwsze i ostatnie spotkanie z brami z Dolnego w tym sezonie ze względu na czas. Jeszcze napisze jak wyglada sytuacja.
Pozdrawiam (sic!)
ODPOWIEDZ