może spotkanko integracyjne?

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

może spotkanko integracyjne?

Post autor: Maryś »

Cze widziałem, że temat był poruszany już niewiem jaki był odzew bo jestem tu od kilku dni ale spotkań nigdy za mało szczególnie że sezon chyli się ku końcowi można by się zorganizować na wspólne śmiganko w jakiś wekend zakończone w sympatycznym miejscu przy soczku rzecz jasna.
Pozdro dla wszystkich.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Sic!

Post autor: Sic! »

Ja jestem jak najbardziej za kilkoma kilometrami nawiniętymi w gronie braci i sióstr z BS :D
Tylko, że jestem teraz w trakcie przeprowadzki do Poznania, ale do ok. 20 wrzesnia jestem dostępny w każdej chwili.
PZDR. :!:
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witam....
Ja także jestem za tym pomysłem.... fajnie bedzie pojeżdzić na kilka maszyn... Tylko teraz problem to ustalić jakiś termin, by wszystkim pasował.
Na przykład w ten weekend może być trudno, ( 9 i 10 - IX ). Bo Ja i Pushkin zastanawiamy się nad wypadem do Zielonej Góry na winobranie...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Witam serdecznie wszystkich z okolic i nie tylko :)
Wspólne śmiganko odłożyłbym do ok. 15.09, ponieważ... właśnie oczekuję na nowy zestaw napędowy. Larsson sprowadza i to trochę potrwa, a na starym to już nie za bardzo. Spotkamy się na pewno, bo w końcu w okolicy pojawia się coraz więcej suzukomaniaków :). Do zobaczyska.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Sic!

Post autor: Sic! »

No to kwestia dogadania terminu. Oby do szybkiego :mexico:
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Cze na winobranie to i ja bym śmiognął pod warunkiem, że mechanicy dojdą do porozumienia z moim moto. Myślę że w ciągu tego tygodnia moja Suzi będzie już w domku. Tylko pozostaje jeszcze kwestia czy bedę w domu czy w trasie w tym czasie na weekendy na ogół jestem ale czasem muszę wyjechać już w sobotę i do południa raczej jestem zajęty na bazie w sobotę ale może jakoś się uda.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Byłbym zapomniał a co do wspólnego śmigania to ja niestety moge tylko w soboty albo niedziele w tygodniu mnie niema, ale myślę że da się ustalić jakiś realny termin tak, żeby każdy mógł ten dzień zaplanować. Chyba, że komuś wyskoczy coś pilnego na ostatnią chwilą bo czasem tak bywa sam mam cczęsto takie sytuacje najczęściej jest to pilny wyjazd który pierniczy wszystkie plany związane z weekendem, cóż taka praca.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Shczurek

Post autor: Shczurek »

I ja z checia dolacze do smigajacych braci i siostr , jak dobrze pojdzie to w tym tygodniu moja RF-ka juz wyjedzie z garazu, po wstepnych naprawach, nie wiem jeszcze czy silnik mam szczelny bo czekam na olej ale jutro juz powinno sie wyjasnic jeszcze tylko zostanie klamka sprzegla i podnozek z dzwignia zmiany biegow i jedziemy na szlak tak wiec czekam na jakis konkretny termin spotkania i napewno sie pojawie.
pozdr 4 all
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

moze w weekend?
w swidnicy jest zlot .bylem w tamtym roku i nawet nawet fajnie bylo.ja jade i zapraszam .jezdze czerwona inazuma 1200. moje namiary mam wypisane markerem na motorku :D
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Shczurek

Post autor: Shczurek »

I ja uderzam do Swidnicy,wyjezdzam w sobote z rana, bede pokiereszowana, srebrna RF600R. Moja RF juz wstala na kola po upadku :D
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

ja jade zaraz na zajecia do mokrzeszowa ,i po lekcjach hehe ,lece na zlot.jutro natomiast zajecia mam z rana wiec kolo poludnia powinienem sie pojawic.ze strzelina wybiera sie pare osob ,ale czesto jest tak ,ze duzo zapalu i na tym koniec.dlatego na wiekszosc imprez latam sam niestety.ale bede :wink:
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam po kilku dniowej przerwie kto jedzie do Zielonej Góry na winobranie albo gdzie kolwiek na jakąś imprezkę chętnie dołączę jak dam rade tzn. wyrobię się z robotą kórcze. Znajdziecie mnie pod numerem 601141765 tylko na sms nie będę mógł odpisać bo mnie rozmowy wychodzące zablokowali kórka wodna, ale zato kilka kilometrów więcej na motorku przejechałem kosztem sieci komórkowych he he. Pozdro
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...
Ja i Pushkin zrezygnowaliśmy z Zielonej.... i wybieramy sie na dzień dzisijeszy na 95% do Świdnicy (moja siostra ma egzamin w sobote i wszystko zależy od niego)....
Jak coś, to najprawdopodobniej wyjazd planujemy w sobote o godz. 11 lub 12 (zależy od egzaminu)....
kontakt to 510 946 647, jeżeli ktoś by planował wyjazd o tej porze możemy sie zgadać ze sobą w sobote, lub nawet znaleść się na zlocie...

pozdrawiam
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witaj Nicon możesz podać mi numer gg. W takim razie Świdnica też może być. Skontaktuj się ze mną na gg mój numer jest napisany napewno go znajdziesz. pozdrawiam.
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Ogłoszenie specjalne zabiorę pasażerkę na zlot do Świdnicy:)) samemu nudno jechać Nicon jak będziecie jechać i nie macie nic przeciwko temu żebym dołączył do was w swojej skromnej osobie to ja bardzo chętnie. Pozdrawiam
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
ODPOWIEDZ