Suzuki Intruder C800 z 2007r NEW!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Suzuki Intruder C800 z 2007r NEW!!!

Post autor: qgel »

tak sobie intruderki oglądałem i nagle zobaczyłem coś takiego :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M250234

o co chodzi ? przecież mamy jeszcze 2006 ?!
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Tapir

Post autor: Tapir »

Nic nadzwyczajnego, przyszłoroczne modele mogą być już dostępne :wink:
hikor

Post autor: hikor »

Witam.
Na ogólnopolskim forum jest obszernie komentowany temat: http://forum.motocyklistow.pl/Andrzej-B ... 52570.html
dotyczący tego sprzedawcy.
Pozdrawiam.
hikor
PIKUŚ

moto

Post autor: PIKUŚ »

moto może być ale ten koleś co sprzedaje te motocykle za ciężką kase i do tego bez gwarancji jest nie wporządku :x
Mały

Post autor: Mały »

Rzeczywiście mogą być dostępne już modele z rocznika 2007 (nie wyprodukowane w 2007 :-) ).
Na oficjalnej stronie Suzuki.com też już są modele 2007. A co ciekawe są tam jeszcze Intrudery VS800 i VS1400 (w Europie z salonów zjechały w 2004r.) ale pod nazwą Boulevard S50 i S83. Nie będę już pisał o cenach, popatrzcie i przeliczcie sami.

Pozdrowienia
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: moto

Post autor: figer »

PIKUŚ pisze:moto może być ale ten koleś co sprzedaje te motocykle za ciężką kase i do tego bez gwarancji jest nie wporządku :x
Mysle, ze powinienes przeczytac caly watek, zanim wydasz opine.
Mozesz u goscia kupic motocykl z gwarancja honorowana w calej europie. Oczywiscie troche drozej, ale i tak taniej niz w sralonie.

Ja wole kupic o 25% taniej motocykl z gwarancja realizowana tylko u sprzedawcy.
ObrazekObrazek
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

oki doki wtrace swoje 3 grosze, a wiec sprawa z eurogwarancja nie jest tak łatwa jaksie wam wydaje... wiecej info dostaniecie u lokalnego dilera(zbyt duzo by pisac) a jezeli chodzi o motocykle k7 to sa juz dostepne, fabryka SUZUKI zaczeła juz takowe pojazdy wypuszczac do sprzedazy i tu równiez wiecej info powinniscie dostac u swojego lokalnego dilera...
Sorki ze tak mało wyjasniłem w swoim poscie ale jestem zbyt leniwy by pisac posta na pół strony ;)
:oops:
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Przeczytałem cały wątek. Wyjaśnienia Pana Bogusławskiego do mnie trafiają, a niejaki Piotr Dudek to ... szkoda słów, ale to moje prywatne zdanie. Zadałem sobie trochę trudu i zadzwoniłem do firmy Pana Andrzeja jako klient. Bardzo rzeczowa rozmowa, zostałem poinformowany o wszelkich "niedogodnościach" związanych z eksploatacją i serwisowaniem motocykla, ofercie leasingowej i kredytowej no i o cenie za fabrycznie nowe moto :D, która jest spoooorrooo niższa od tej salonowej. Dla mnie rzecz do zaakceptowania, przeciez na wstepie place duzo mniej za ciagle nowe moto.
Ale jedna rzecz mnie zaciekawilła i tu pytanie do Brody 8) Pan Andrzej powiedział, że ma z Wami jakiś układ i jeżeli kupie u niego motocykl i będę u Was normalnie serwisował to będzie on objęty normalną gwarancją dealerską ?? Powiedz coś więcej na ten temat :shock:
Pozdrawiam
Rynek

Post autor: Rynek »

Cokolwiek by nie pisać o Panu Bogusławski to nieprawdą jest, że rok produkcji jest 2007. Model może być roku 2007 ale nie produkcja. Wyraźnie to będzie napisane w karcie pojazdu gdzie rok produkcji będzie 2006.
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Rynek pisze:Cokolwiek by nie pisać o Panu Bogusławski to nieprawdą jest, że rok produkcji jest 2007. Model może być roku 2007 ale nie produkcja. Wyraźnie to będzie napisane w karcie pojazdu gdzie rok produkcji będzie 2006.
To sie rozumie samo przez sie - przeciez rozmawiamy o roku modelowym 2007 :wink:
ObrazekObrazek
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

ok, chyba już złapałem :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

no mozna tak powiedziec ze Pan Bogusławski z nami współpracuje...
Motocykl zakupiony i niego jest honorowany u nas, ale nei w sieci dilerskiej...
troche to skomplikowane... w celu rozwiania jakich kolwiek watpliwosci zapraszam do salonu SOPOT al. niepodległości 960
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Witam Towarzystwo!. Czytając te posty nasówa mi się jedna sugestia - że jesteśmy jako zapaleni motocykliści odbierani przez innych jako kastę ludzi majętnych i zamożnych z których można wyciskać kasę jak sok z cytryny do woli :? Może oni poniekąd mają troszkę racji ale ich pazerność doprowadzi do tego że kupimy nowe moto u Helmuta a nie w serwisie. I tak trzymać! Chcąc kupić napęd do moto po usłyszeniu cenyw serwisie pióra się mi wygły, że szok :wink: i sam zacząłem sprzedawać napędy. A że zarabiam na komplecie 30-50 PLN więc mam ruch większy jak w serwisie. Pozdro
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Broda jestem bardzo ciekaw, na czym owa wspolpraca polega 8) Chyba sie pofatyguje do Was :D
Pozdrawiam
Ruffik
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

ruffik zapraszam zapraszam :)
Mir bardzo dziwne mas zpodejscie do dilera w polsce... nie zapominaj ze wwiekszosci przypadków to nie diler ustala cene(bo przeciez my tego nei produkujemy), tylko odgórnie importer. dlatego tez miej na uwadze to co mówisz, poneiwaz hasła typu "... że jesteśmy jako zapaleni motocykliści odbierani przez innych jako kastę ludzi majętnych i zamożnych z których można wyciskać kasę jak sok z cytryny do woli Confused..: sa chyba nie na miejscu

Pozdrawiam
Peace :)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
ODPOWIEDZ