LS 650 DZWIĘK PO WYŁĄCZENIU SILNIKA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
PIKUŚ

LS 650 DZWIĘK PO WYŁĄCZENIU SILNIKA

Post autor: PIKUŚ »

Ciekawe czy u was jak gasicie swoje savaże nieraz sinik odbija i słuchać jak zębatka wolnego koła próbuje obrucić rozrusznikiem albo jest bardzo silne udzerzenie w okolicy rosrusznika .
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

no u mnie jest takie coś i na koniec stuk, ale nie zawsze, np. co 2,3 zgaszenie, ale chyba to nie jest żadna awaria ? :roll:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Gradus

Post autor: Gradus »

A u mnie, chociaż nie Savage, też tak jest:

po zgaszeniu STUK i BZZZZzzzz....

To normalne, przynajmniej w Voluśce.
Tapir

Post autor: Tapir »

U mnie również (najczęściej na zimnym silniku) zdarza się usłyszeć po wyłączeniu silnika silne uderzenie w okolicy rozrusznika i bzyt :wink:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

jeżeli nie jest to szarpnięcie które narywa całym silnikiem i całym moto to spoko, jeżeli jednak tak jest to może to kosztować nowe sprzęgło jednokierunkowe razem z zębatką (860plnów) - ale ogólnie to normalne :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
SID

Post autor: SID »

Tak, jest pewne trzasniecie, a czasami jeszcze sie przylancza dziwny "bzzzzzz " no, ale jak rozumiem u wiekszosci tak jest, wiec wszystko K :spoko:
PIKUŚ

dzwięk

Post autor: PIKUŚ »

No to mnie uspokoiliście bo myslałem ze to jest nie normalny taki dzwięk tak jak ggel napisał faktycznie dzieje się to nie zawsze może to też zależy w jakim sówie znajduje się tłok w momęcie gaszenia silnika
ODPOWIEDZ