Linki wg wzoru

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
yogurt

Linki wg wzoru

Post autor: yogurt »

Witajcie Bracia Dolnoślązacy :)

Czy ktoś z Was ma pomysł, gdzie we Wrocławiu dorobić można solidne linki wg wzoru? Tzn muszą mieć bogaty asortyment linek różnej grubości, pancerzy, końcówek i dobrych pomysłów :D

Pozdrawiam!
Wieczór

Post autor: Wieczór »

Na rogu Gwarnej i Kościuszki , jest tam mały zakładzik po schodkach w dół starszy pan zna się na rzeczy. Dorabiałem u niego linki jak zmieniłem kierownicę na szreszą i można się dogadać co do ceny ewentualnej usługi.
yogurt

Post autor: yogurt »

Byłem tam dziś, bo ten zakład sobie wyguglałem na preclach.
Starszy pan znający się na rzeczy powiedział mi, że jemu sie nie chce kombinować. Szczęka mi opadła i tak została :o
Szukam dalej :D
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Byłem tam z linką do GS :P to samo usłyszałem :lol: piepsznięty koleś ... moze to tylko pralnia pieniędzy :D
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Ja właśnie też się muszę wybrać, bo mi linka od prędkościomierza pieprzła, a w Motorlandzie ręce rozłożyli. Spróbuj w WSce na Dubois - podobno dorabiają wszystko. Ja mam o tyle komfortową sytuację, że mam wzorzec (co prawda w dwóch częściach :) ) i końcówkę :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
karus

Post autor: karus »

Polecam Larsson wmiare tanie te linki maja
no ale jak nieoryginalna to nie wiem...
yogurt

Post autor: yogurt »

Przedstawicielem Larssona we Wrocku jest Motorland, więc skoro tam ręce rozłożyli, to... :D
BTW, niestandardowych raczej nie mają, a ja potrzebuję o 25cm dłuższe niż oryginał.
A, 100 zł za linkę w Larssonie to jednak jest drobna przesada :twisted:
yogurt

Post autor: yogurt »

Pushkin pisze:Spróbuj w WSce na Dubois - podobno dorabiają wszystko.
Byłem, porozmawiałem, pan był bardzo miły, ale za wiele poradzić nie potrafił - nie mają zaciskarki do skuwek i wprost powiedział, że to, co zrobi, to będzie rzeźba bez wyglądu. Cena - 120 zł za dwie linki.
Ale przynajmniej mi pokazał, że rozdzielacz linek jest rozbieralny :D
Aha. Wysłał mnie na Gwarną ;)
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

A ja w WSK kupiłem linkę od GN-a 250 i prawie pasuje (trochę tylko mocowanie przy zegarze muszę przerobić :) ). Koszt: 35 pln :)

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ