SOBOTA 10.06.2006 zapraszam !

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Bachmiński

SOBOTA 10.06.2006 zapraszam !

Post autor: Bachmiński »

Mabolo zaraził mnie pomysłem zeby gdzieś sie ruszyć w ten weekend , w okolicy Turawy (20km na północ od opola) są jakieś jeziorka i odbywa sie zlot motocykli zabytkowych. Jeśli ktoś jest chętny ja jade z wrocka ok 9-10. Ustawiamy sie na stacji BP przy wylocie ( stacja "eldorado" ). Nie ma zadnego ścisłego planu , po prostu trzeba troche polatać a A4 nadaje się do tego idealnie :wink: , Moj tel 693542816
p.s - tam ten zlot moze i jest ale ja jade polatac a nie podziwiać dziadków w złomach :wink:
Ostatnio zmieniony śr, 7 cze 2006, 19:28 przez Bachmiński, łącznie zmieniany 1 raz.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

no oczywiscie ja bede na 100% :D :D :D :D
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

boczu,naprawili ci w koncu moto?? :wink:
boczu, JAKI JA SLEPY JESTEM? :oops:
sorki :wink:
Ostatnio zmieniony śr, 7 cze 2006, 19:03 przez kulka, łącznie zmieniany 1 raz.
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam i ja się piszę! tylko mabolo proszę o jakąs mapke! :P jak trafic do was!!! Pozdro
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Domel wysłałem ci już info na gg i na maila pozdrawiam:):)
DOMEL

Post autor: DOMEL »

A wczesniejszej godziny to nie mogliscie ustalic??? :twisted: oki jestem na stówe i Oreł tez, tylko by pogoda dopisała! Pozdro :D
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

godzina to tez sprawa dyskusyjna , prawde mowiac mi tez tak srednio chce sie jechac rano:) prosze o propozycje ...
12 w opolu??
cypis

Post autor: cypis »

Chętnie bym z Wami wyskoczył ale jeszczenie nie wiem jak będe wyglądał w sobote bo w piątek ide na imprezke ! Ewentualnie mógłbym do was dołączyć w Opolu ! może na nowej stacji orlen na obwodnicy o 12:00 ? jak będe wiedział na 100 % to dam znać na tele.
Pozdrawiam
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Witam po konsultacjach z Boczem zaszła pewna mała korekta z racji żę ludki zalewają baki ale nie motocyklowe godzina spotkania 12.

Cypis o jakiej stacji mówisz w opolu czy jak
cypis

Post autor: cypis »

na obwodnicy w Oplou jest nowa stacja orlen !
a tak na marginesie to gdzie dokładnie jest ten zlot ??
cypis

Post autor: cypis »

chodzi o północną część obwodnicy !
z Wrocka z A4 pierwszy zjazd na opole póżniej przy żółtej stacji w lewo ( chyba na Częstochowe) i już jesteś na obwodnicy północnej. Pare krzyżówek i będzie stacja orlen.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witaj zlot jest w turawie my spotykamy sie wszyscy juz na zjeździe z a4 z wrocka na opole obok takiej budki przy lesnej z żarciem tu jest mój numer 663676900 daj znaćto podjedziemy na orlena po ciebie .pozdro
cypis

Post autor: cypis »

wiem o którą budke chodzi ! Wobec tego o 12 koło budki !!! jak coś to zadzwonie do Ciebie mabolo. serwus
Jarek

Post autor: Jarek »

Czołgiem,
chłopaki puście mailem (jda@jda.wroclaw.pl) mapkę jak trafić na impreze. W sobote wybieram się gdzieś pośmigać (tylko że pewnie o 12 to dopiero z Wrocka wyruszę). Jeśli padnie wybór na A4 to gdzieś Was namierze.
pozdro
Jerry
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Witka ja juz dojechałem do domu spotkanie uważam za udane i wielkie dzięki dla was chłopaki za wspólnie nawinięte kilometry szczególnie Domel który zawital do nas z Małopolski i Boczu z Wrocka. BYło megga następne spotkanie mysle będzie równie udane .Szacuneczek i pozdrówka
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ