opony Heidenau i Kings Tire

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Zielony

opony Heidenau i Kings Tire

Post autor: Zielony »

Miał ktoś może doczynienia z oponami w/w marek?? Są dość niedrogie i ciekawi mnie ich jakość i zachowanie na drodze!
BALCER
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: ndz, 18 sty 2004, 16:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Krasne

Post autor: BALCER »

Ja 2 rok mam heidenau i nie mam zastrzerzeń ,zresztą były kiedyś opisywane na forum jako akceptowane przez bractwo.
Pozdrawiam Marek-balcer

VZ 800, VL1500

tel. 604221832
mikaels

Post autor: mikaels »

Ja mam komplecik Heidenau w LS'ie od zeszlego sezonu, brak jakichkolwiek zastrzerzeń a cena była przyzwoita ! :)
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Heidenau ma na tyle i w marasiu spisuja se jak należy.
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Witam
Mam już drugi sezon komplet Heidenau w Marudzie i złego słowa na nie nie powiem. Spisują się bardzo dobrze. Pozdro :D
robson

Post autor: robson »

mialem komplet tych opon i powiem ze jak sucho to jeszcze ok ale jak leje to na tych oponach nie da sie jezdzic ,jezdze na motorze codziennie do pracy i rozne bywaja warunki to nie sa dobre opony
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Zaraz, chwileczkę a jakie opony na deszczu sa dobre. Ja takich nie znam, a w szczególnosci z bieznikiem płaskim jaki na Heidenau dla Cruiserów.
robson

Post autor: robson »

ja zalorzylem teraz metzeler me880 i w deszczu przy spokojnej jezdzie motor w zakretach i chamowaniu zachowuje sie znacznie spokojniej i pewniej niz na haidenau ,oczywiscie podczas deszczu motor wymaga duzej rozwagi nie zalatwia tego zadne opony
ODPOWIEDZ