włączam bieg- silnik gaśnie ! HELP

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Zielony

włączam bieg- silnik gaśnie ! HELP

Post autor: Zielony »

Jaka może być przyczyna takiego zjawiska?? Moto odpala dobrze, na luzie działa dobrze, a gdy wrzucę bieg od razu gaśnie niezależnie od tego na jakich jest obrotach ??
Kubo

Post autor: Kubo »

Hmmm nózka boczna?
To jedyna rzecz która Mi przychodzi do glowy w tej chwili...
A jeśli zapalasz na złożonej, to może jakiś czujnik od Niej, bo to EWIDENTNIE zalatuje tym, że jak próbujesz wrzucić bieg na nóżce bocznej to moto gaśnie...

Spróbuj i powiedz czy o tym wiesz... Bo jak nie to to niestety ale nie mam pojęcia...

Pozdrawiam, Kuba :)
Zielony

Post autor: Zielony »

o tej blokadzie przy nóżce bocznej oczywiście wiem! Chyba, że rzeczywiście czujnik. W każdym razie musze to szybko zrobić bo muszę moto zabrać z miejsca postoju przed nocą :?
PIKUŚ

gasnie

Post autor: PIKUŚ »

W savażce są dwa takie czujniki miałem taki sam motyw z czujnikiem biegu zero on mi się rozsypał i po włączeniu biegu też mi moto gasło ale wystarczyło rosłączyć kabel tego czujnika i moto chodziło ale u ciebie pewnie nie działa ten czujnik od stopki oglądałem schemat instalacji i to jest naj prawdopodobnie przyczyna musisz rozpiąć te dwa kable które idą od stopki i je razem połączyc powinien chodzić
Zielony

Post autor: Zielony »

dzieki wam!! juz wszystko gra :D właśnie wróciłem do domu i już na sprzęcie :moto: prawdopodobnie coś tam zaśniedziało albo cuś, pogrzebałem trochę przy tych kablach i niby nic uszkodzone nie było! Ale najważniejsze, że Suzi znów chce jeździć :D
pozdrawiam
ODPOWIEDZ