ls 650 obroty

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
beritt
Podpatrywacz
Posty: 18
Rejestracja: sob, 9 mar 2019, 15:07
Województwo: wielkopolskie
Polubił posty: 2

ls 650 obroty

Post autor: beritt »

Cześć, dzisiaj pojawił się pewien problem z savagiem. Rano odpaliłem i normalnie przejechałem pare km i nie było żadnych problemów. Wieczorem odpaliłem na ssaniu i po kilku chwilach silnik miał problemy utrzymać obroty jałowe, a po ruszeniu normalnie jechał. Wiadomo problem pojawiał się w momencie zatrzymywania na światłach itp. Pisze bo jestem zielony w ustawianiu gaźnika itp wiec może ktoś wytłumaczy co i za co się zabrać.
Pozdro
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5609
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 123
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: ls 650 obroty

Post autor: Dany »

Z całym szacunkiem ale jeśli sam piszesz że jesteś zielony to za gaźnik sam się nie zabieraj...

Sprawdź czy linka w pełni steruje ssaniem. Czy otwiera do maksa i co najważniejsze czy zamyka całkiem.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
beritt
Podpatrywacz
Posty: 18
Rejestracja: sob, 9 mar 2019, 15:07
Województwo: wielkopolskie
Polubił posty: 2

Re: ls 650 obroty

Post autor: beritt »

Rano zauważyłem mały wyciek z wezyka podającego paliwo. założyłem opaskę i skręciłem. Moto zatankowane pierwszy raz od 5 lat do pełna i może to moglo byc przyczyna?
Eddy70
The Real One
The Real One
Posty: 399
Rejestracja: pt, 18 mar 2016, 20:14
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Tuchola
Otrzymane Polubienia: 2

Re: ls 650 obroty

Post autor: Eddy70 »

Dany pisze: śr, 14 cze 2023, 11:42 Z całym szacunkiem ale jeśli sam piszesz że jesteś zielony to za gaźnik sam się nie zabieraj...

Sprawdź czy linka w pełni steruje ssaniem. Czy otwiera do maksa i co najważniejsze czy zamyka całkiem.
W Savage jest dźwigienka którą się wyciąga,
beritt pisze: wt, 13 cze 2023, 23:38 Pisze bo jestem zielony w ustawianiu gaźnika itp wiec może ktoś wytłumaczy co i za co się zabrać.
Pozdro
Dlaczego wszyscy od razu chcą czyścić gaźnik? W moim już byłym Savage gaźnik nie był ruszany przez 12 lat i motor chodził idealnie i dalej tak chodzi, bo kupił ode mnie mój kolega i mam z nim stały kontakt.
A może paliwo złej jakości? Było też na forum o humorach Dzikusa w warunkach złej pogody, gdy była duża wilgoć. A może właśnie otrzymywał mało paliwa przez ten wężyk?
Wlej dodatek do paliwa np. Liqui Moly 4T.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
LS 650 Savage - odjechał
H...a Deauville - czas na wygodę
beritt
Podpatrywacz
Posty: 18
Rejestracja: sob, 9 mar 2019, 15:07
Województwo: wielkopolskie
Polubił posty: 2

Re: ls 650 obroty

Post autor: beritt »

A może paliwo złej jakości? Było też na forum o humorach Dzikusa w warunkach złej pogody, gdy była duża wilgoć. A może właśnie otrzymywał mało paliwa przez ten wężyk?
Wlej dodatek do paliwa np. Liqui Moly 4T.
Dziwna sprawa bo dziś jeździłem od samego rana i było wszystko git. Na ostatnim przystanku zgasiłem na 15min i potem ruszyłem do domu około 5 km i zaczął przygasać już. Dzieje się to zupełnie losowo
beritt
Podpatrywacz
Posty: 18
Rejestracja: sob, 9 mar 2019, 15:07
Województwo: wielkopolskie
Polubił posty: 2

Re: ls 650 obroty

Post autor: beritt »

No nic pojawił się nowy problem. 150km po remoncie głowicy(niwe krzywki wałek cylinder tłok i głowica) wczoraj zaczęło mocno metalicznie pukać w okolicy głowicy. Nie cyklicznie tylko raz na jakiś czas słuchać mocny strzał.
ODPOWIEDZ