Moc Savage

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
thekamil

Moc Savage

Post autor: thekamil »

Dręczy mnie jedna sprawa... Chodzi o moc LS. Wiem, ze jest blokowana wersja niemiecka do 20kw i odblokowana. Ja mam w papierach wpisane wlaśnie 20kw. Obecnie nie jestem w stanie sprawdzic v-max i przyspieszenia bo jeszcze nie mam tablic, ale gdyby okazało się, że mam "simlocka" to jest możliwość niskim kosztem uwolnienia reszty koni?
Prosiłbym jeszcze posiadaczy Savage abyście napisali jakie osiągi mają wasze ryczące single :roll:
pozdrawiam
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

muszę swojego sprawdzić i odpiszę, ale zima jeszcze u mnie :(
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
PIKUŚ

moc

Post autor: PIKUŚ »

mój savage ma 34 kw i kupiłem w holandi od kolesia który przywiózł go z japonii na pierwszy rzut oka to wygląda jak inne savagi ale ma inny tłumik praktycznie jest pusty i naj lepsze że razem z tym motorem dostałem małą instrukce jak odkodować numer VIN jest to numer bity na ramie i praktycznie można z tego numeru odczytać wszystko idąć dalej jeżeli się ma odpowiednie dane gdzie motor był wyprodukowany mozna znaleść dane w jaki sposób został motor przygotowany żeby mógł uzyskać homologację do ruchu w danym kraju i tak jak czytasz numer VIN od tyłu to ósma pozycja w tym że numerze powinna być literą i ta litera oznacza gdzie twoje moto było zrobione i tak litera M,S,K,C fabryka w Japoni, litera A USA, B Belgia ,D Mexsyk , E hiszpania ,F włochy ,I Brazylia dalej w tej instrukcji jest tabela i naprzykład wszystkie Japońskie fabryki robią moto 34KW ale fabryka SUZUKI robi też 20KW na rynek europejski ze zmianami w gażniku wałku rozrządu i tłumiku
takie same motory sprzedają do niemiec i USA . W hamburgu jest firma która zajmuje się odblokowaniem ale można u nich tez kupić tzw kit do zwiękrzenia mocy. Co jest dokładnie zmienione i gdzie jest założona blokada można powiedzieć dopiero jak się ustali gdzie był zrobiony :wink:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

kłucić się z wami panowie nei będe bo papierów z mojego Savage już nei mam a pamięć choć dobra też za długa nei jest, ale z tą mocą to chyba pomieszaliście KM i kW, ja miałem 31 lub 34 KM i to jest najmocniejsza wersja, w niemczech były zdławione do 24 KM
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Na tej stronie:
http://www.suzukicycles.org/All-Suzuki/ ... odels.html
pod hasłem LS 650, wszystkie prezentowane roczniki mają 30/31 KM czyli 22/23 kW.
A najbardziej podoba mi się stwierdzenie, że to sprzęt dla ludzi z krótkimi nogami :tuptup: :tuptup: :tuptup:
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
thekamil

Post autor: thekamil »

hmm.. nr vin... musze isc do grazu... =)
w dowodznie mam 20kw co odpowiada 27 KM.
jesli chodzi o tłumik to nie mam oryginalnego... ale jest na niego TUV, wiec pewnie tez odrobinke ogranicza moc
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ja po zmianie tłumika na rurę ppustą nie poczułem żadnego wzrostu mocy, jedynie co to motor zaczął mieć tę moc i moment na wyższych obrotach :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Zielony

witam

Post autor: Zielony »

Mój Savage ma 31KM , podobno osiąga 145 km/h ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić , jeszcze zima mnie nie opuściła :( . Savage normalnie miały (i mają) 31 KM a w Niemczech dławione były do 27KM i one osiągają podobno 127km/h . Polecam opis Savage'a na tej stronce http://www.chudzikj.republika.pl
pozdrawiam
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

LS nawet z pełną mocą nei osiąga więcej jak 140 km/h - fabryka podaje 136 km/h

Sprawdziłem :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Moj Savage kupiony byl w Niemczarni, ale predkosc jaka udalo mi sie osiagnac na naszej trojmiejskiej obwodnicy to ponad 140 km (wskazanie predkosciomierza), a no i w papierach mam 23 kW czyli 31 KM.
Pozdrawiam
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

a jaką msz oponkę z tyłu??
bo ja nigdy nei miałem oryginalnejwielkości tylko 140/90 a to jak wiadomo powoduje przekłamania na liczniku
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
thekamil

Post autor: thekamil »

nie pozostaje mi nic innego jak czekać do maja i sprawdzic osiągi... 130km/h nie jest w sumie złe... bede musiał swie przyzwyczaić, bo moja aprilka classic 125 ciągła licznikowo do 155km/h (ale bzyczała przy tym niemiłosiernie!)
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

teraz będziesz jechał troszkę wolniej, dużo oszczędniej i przy odpowiednim akompaniamencie silnka :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
mikaels

Post autor: mikaels »

:) Moj rocznik '99 katalogowo chyba 31KM, chodzi równo a max ile jechalem to ok 140 km/h (solo), chyba dobrze widzialem bo prawie mnie z motorka wywiewalo ;]
Jarecki

Post autor: Jarecki »

Kupilem suzuki savage LS 650 '95 w Niemczech z nauki jazdy. Silnik jest zdławiony, w ktorym miejscu jest i jak sie sciaga blokade??
ODPOWIEDZ