Ciężarki do kierownicy GSR 600

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

reww
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 17 kwie 2016, 09:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Ciężarki do kierownicy GSR 600

Post autor: reww »

Smutne, ale prawdziwe. Zgubiłem jeden ciężarek, który znajduje się na końcu kierownicy. Ten który mi pozostał waży 50 gram (chyba akcesoryjny). Kupiłem zamienniki ważące po 90 gram. Krótko i na temat - czy ktoś z forumowiczów jest może posiadaczem GSR 600 od nowości lub ma 100% pewność co do tego, że posiada oryginalne ciężarki i byłby tak miły i wykręcił jeden od swojego moto i napisał ile on waży łącznie, z gumową tuleją i śrubą, żebym miał pewność, że instaluję to co fabryka przewidziała? :)
rosol
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 18:54
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciężarki do kierownicy GSR 600

Post autor: rosol »

Jutro postaram się znaleźć oryginał bo mi został... Będzie to waga samego ciężarku.
GSR600 K8 --> Kawa Z1000 2013
rosol
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 18:54
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciężarki do kierownicy GSR 600

Post autor: rosol »

Sam ciężarek 257g. Jak go chcesz to odezwij się na priv.
GSR600 K8 --> Kawa Z1000 2013
reww
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 17 kwie 2016, 09:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Ciężarki do kierownicy GSR 600

Post autor: reww »

275 gram... to by tłumaczyło moje problemy z drętwiejącymi dłońmi i lusterkami wibrującymi jak ośle uszy. Kupiłem mojego GSR'a z akcesoryjnymi ciężarkami, ważącymi 70 gram. Dokupiłem ważące 90 gram, ale poprawy nie było:( Sprawę sfinalizujemy na priv :)
rosol
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 18:54
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciężarki do kierownicy GSR 600

Post autor: rosol »

Jeżeli masz wersję K6 lub K7 to wersje z tymi lusterkami tak mają. Od K8 poprawili lusterka. W swoim jeździłem również na akcesoryjnych końcówkach kiery i różnicy nie było. Jakiś czas nawet bez ciężarka z jednej strony i wszystko było ok :)
GSR600 K8 --> Kawa Z1000 2013
ODPOWIEDZ