GSR 600 kierownica i inne

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

kendzi13

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: kendzi13 »

hmmm bo kosztuje ponad 200 zl a Accel 120 ? a niczym nie ustepuje żadnej innej kierownicy uwierz mi jak zaliczysz szlifa to bedzie po kierownicy i będziesz sobie pluł w brodę ze kupiłeś droga tak juz jest ;) manetki bo dobre na chlodniejsze wieczory

pozdraiwam !!!
Konrad
Łosiu23

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: Łosiu23 »

kiera Accela 28,6 na motopasji kosztuje 220 pln :)
kendzi13

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: kendzi13 »

ale dlaczego fat bar ? a nie zwykla przeciez to trzeba jeszcze dokupic specjalne mocowania nie kalkuluje sie zupelnie idz w standardowa kierownice tylko wybierz sobie odpowiedni model zeby kont i szerokosc byla odpowiednia bardziej prosta na winkle albo waska jak jezdzisz po miescie zeby sie miedzy samochodami latwiej przeciskac bylo fat bar to moim zdaniem niepotrzeby wydatek choc niektorzy sobie strasznie chwala nom decyzja nalezy do Ciebie ja bym sobie darowal walniesz ciezsze koncowki drgan nie bedzie i jakies lepsze lusterka bo gsr 600 ma klopot jak sa drgania to lusterka tak sie telepia ze nic nie widac. Zastanow sie nad ta kiero czy napewno fat bar

pozdro
K
Łosiu23

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: Łosiu23 »

nie wybralem kiery jeszcze i nawet srednio orientuje sie w temacie wiec nawet nie wiedzialem ze zalinkowalem jakiegos fat bara. Plan mam taki zeby posadzic kiere uzbrojaona ( z manetkami i klamkami) w miejsce orginalnej ( miec ja na zapas lub w razie W) . Problem z lusterkami juz znam wiec one tez leca razem z kierownica. Warunek jest taki ze ma byc czarna :) i najlepiej jakby byla uniersalana i w miescie i po trasie. Tak jak mowie jestem otwarty na propozycje niemniej jednak nie w moim typie jest poslugiwanie sie pol srodkami czytaj, jakosc - cena. Pytanko technicze apropo zmiany podswietlenia zegarow, bo ten pomarancz mi nie lezy. ktos cos ? :)
kendzi13

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: kendzi13 »

Kierownica o ktorej wspomnialem jest ok i cena jest dobra nie bierz kierownic TRW bo one maja mala srednice i standardowe koncowki nie pasuja do ej kierownicy. Co do zegarow to nie taka prosta sprawa jak sam sie nie znasz to nie rob oddaj dobremu mechanikowi tam trzeba lutowac jakies kabelki ale da sie to zrobic bo widzialem GSR 600 z niebieskimi zegarami wyglada fajnie jeszcze to co mi sie podobalo to angel eyes chyba tak to sie nazywa, reflektor daje ladnym niebieskim swiatlem fajna sprawa i ladnie wyglada no nic to powodzenia z dopieszczaniem motocykla !

Pozdrawiam
K
sampler
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: wt, 28 sie 2018, 09:49
Województwo: mazowieckie

Re: GSR 600 kierownica i inne

Post autor: sampler »

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Pewien driver z E46 zmusił mnie do wymiany kierownicy. Stoję przed wyborem OEM lub zamiennik. Czy ktoś ma wymiary oryginalnej kierownicy podobne do tych z załącznika??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ