Rozpoczęcie ŚLĄSK???

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Rozpoczęcie ŚLĄSK???

Post autor: Bidziu »

Siemka!
Podobno rozpoczęcie sezonu ma być jakoś pod koniec maja noi na śląsku.
Mam kilka pytań do planów śmigania po górach.

Jak myślisz Kropek ile moze orientacyjnie kosztować taka podróz orientacyjnie na dwie osoby i ile mniej więcej mielibyśmy być w trasie(łącznie z 3-4dni czy więcej?).
Muszę się zorientować co i jak dokładnie zeby juz pomalutku moją drugą połówke nakręcać, choć myślę, że nie powinno być tak źle, chęci są tylko głównie o koszta chodzi, orientacyjne oczywiście narazie.
Mam zerowe doświadczenie jezeli chodzi o takie spotkania noi dłuższe wycieczki!

I Następne pytanie do wszystkich! Kto ewentualnie by się pisał, albo myśli nad wyjazdem sprzętem czy tez na 4 kółkach na rozpoczęcie?

Pozdro!
Ostatnio zmieniony śr, 14 gru 2005, 19:37 przez Bidziu, łącznie zmieniany 1 raz.
kom. 796 090 896


GMINA
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Otóż sprawa jest prosta, zobacz odległość na mapie przemnóż przez ilość spalanej wachy następnie policz nocleg 40 zyli za noc w twoim wypadku razy 2 i jakieś kieszonkowe do tego i masz już koszty minimalne. Natomiast jeżeli chodzi o chętnych do wyjazdu to napewno wszyscy, ale życie z pewnością zweryfikuje plany niektórym osobom, bo nigdy tak wcześnie nie można mówić , że będę na 100%, chociaż kaskę można już zacząć odkładać im więcej odłożysz tym lepiej !!

PS

Dyskusję nad ewentualnymi szczegółami przenieśmy na PRIV lub na GG.
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ