Wypadek Ferrusa

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
SunTzu
The Real One
The Real One
Posty: 231
Rejestracja: śr, 10 lut 2010, 09:37
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice/Warszawa

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: SunTzu »

cześć Fero,
3maj się Bracie dzielnie!
tak przy okazji - pracowałeś może w Huhta w Siemianowicach? wyglądasz mi znajomo :-)
pozdrawiam,
Tomek
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: Fero »

SunTzu pisze: pracowałeś może w Huhta w Siemianowicach? wyglądasz mi znajomo
pozdrawiam,
wtedy jeszcze w polarcup lata 1997-2000
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
SunTzu
The Real One
The Real One
Posty: 231
Rejestracja: śr, 10 lut 2010, 09:37
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice/Warszawa

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: SunTzu »

no i wszystko jasne Marcin :-)
tak jak Ci pisałem - zbieraj sie do Kosika; transport w obie strony masz zapewniony.
Pozdrawiam,
Tomek
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: Fero »

Tomku, w końcu zapodałeś czylelnego avatara, tyle lat spędziliśmy w jednej firme , a terz spotykać się będziemy na dwóch kołach, na kosikoczęcie niestety z żalem odpuszczam w tym czasie będę jeszcze w szpitalu, zakończenie tam będę ciekaw jestem :auto: czy :moto:
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
miro

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: miro »

fero no sie porobilo ale niebuj nic i czakaj jak Czak Noris a kończynka bedzie jak nowa pozdrowienia od Jacy sorki że dopiero teraz pisze ale komp był w alei serwisowej pozrawiam cie ciule i serdecznie do uwidu
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: Shinobi »

miro pisze:fero no sie porobilo ale niebuj nic i czakaj jak Czak Noris a kończynka bedzie jak nowa pozdrowienia od Jacy sorki że dopiero teraz pisze ale komp był w alei serwisowej pozrawiam cie ciule i serdecznie do uwidu
Nie wiem skąd jesteś,ale to słowo w gwarze śląskiej znaczy tyle co "kut...s".wiem ,że chciałeś dobrze ale mnie to od razu padło na oczy,no a Fero jest ze Śląska.

Trzymajmy się wątku,przepraszam za osobiste wycieczki :oops:
Ostatnio zmieniony czw, 6 maja 2010, 08:16 przez Shinobi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: ziutecki »

Shinobi; podejrzewam, że nawiązał do słynnego przemówienia niemieckiego papieża Benedykta:
"Posdrawiam fwsystkich Polaków - witam was ciule" :)

A Fero może się uśmiechnie jak to przeczyta, bo uśmiechu mu teraz potrzeba :)
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: snajper »

Witam
Fero miał we wtorek jeszcze jedną operację,czuje się coraz lepiej.A z tego co mi wiadomo to mieszka w Czeladzi i za słowa które są obrazliwe dla ślązaka nie obraża sie bo jest pokojowo nastawionym człowiekiem i mimo bólu się usmiecha jak czyta Wasze posty.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: qgel »

wy tu pitu pitu a Fero trzeba na rozpoczęcie zgarnąć :angry_smile: co tak będzie sam leżał ?
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ziutecki
Naciagacz Łańcucha
Posty: 235
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 19:55
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: ziutecki »

qgel pisze:wy tu pitu pitu a Fero trzeba na rozpoczęcie zgarnąć :angry_smile: co tak będzie sam leżał ?
Mam dostęp do dostawczaka - ale to pewnie będzie mało*, bo to tylko 3,5tony :P :)


* oczywiście to łóżko tyle waży, nie gips :)
--
Ziutecki

VLR1800 BLACK '08
miro

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: miro »

Wiadomość do shinobi jestem tak jak i ty ŚLĄZAKIEM i nikogo nie obraziłem fero to napewno wie a to powiedzenie jak się domyślił Ziutecki jest z Benedykta no to sorki jak cię to w....wiło pozdro. miro
boska
BS Brother
BS Brother
Posty: 494
Rejestracja: pt, 14 sie 2009, 08:11
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: boska »

współczuję.. kolejny kierowca puszki z choroba 'non-motocyklus'..
ech.. ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!



p.s. przepraszam ze o tym mowie - ale juz trochę miałam wypadków, ostatnio znów, choć moje to były "pikusie" przy twoich.. - ale teraz wiem ze taki rzeczy najlepiej żeby sie ruszyły od razu, bo to wielka 'machina' która potrzebuje czasu na rozruch

-> jak tylko będziesz w domu pozbieraj wszystkie dokumenty ze szpitala, włącznie jak np. dostajesz L4 - to zanim oddasz w pracy zrób xero - najlepiej zgłoś to jako oddzielną szkodę.
wezwij do moto i do ciuchów rzeczoznawców - tez najlepiej oddzielne szkody pozgłaszaj - bo są dwa rodzaje rzeczoznawców - ci którzy zajmują sie uszkodzonymi rzeczami z tablicami rejestracyjnymi i ci bez tablic - posprawdzaj tez wszystko co miałeś - czy sie nie uszkodzilo - choćby np. szybka w telefonie Ci pękła - to wszystko kosztuje i należy Ci sie odszkodowanie - możesz zgłosić takie rzeczy z ciuchami.
do moto przyjedzie rzeczoznawca - i to tez pomyśl - pewnie powiedzą szkoda całkowita - pomyśl co wolisz - 1. przy szkodzie całkowitej wystawia Ci moto na aukcje w takim stanie jakim jest i wtedy możesz go sprzedać (tylko ok 500 zł pobierają za to prowizji) i wtedy np (czysto teoretycznie) sprzedajesz moto za 1000zł.. oni wyceniają ze moto przed wypadkiem bylo warte 3000zł. i oni wypłacają Ci różnicę.. czyli dostajesz 1500zł. wydaje sie ok. tyle ze bardzo zaniżają Ci wartość moto przed wypadkiem (mi zaniżyli o 2000zł ;/ ). w do tego biorą łajzy prowizje.
2. nawet jak Ci powiedzą ze szkoda całkowita (a najlepsze używają tez zwrotu że "naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona" <- ten tekst działa na mnie jak płachta na byka - ale spoko jak to nie jest twoja wina masz prawo do naprawy !) jak chcesz naprawiać niunię to poszukaj jakiegoś autoryzowanego serwisu którzy załatwią to bezgotówkowo! A jak jeszcze masz tylko OC.. ale to nie było z twojej winy to przysługuje Ci assistance - wiec przewóz możesz mieć na ich koszt.
co do pozostałych rzeczy...ciuchy i buciory - poszukaj paragonów lub faktur.. a jak nie masz.. to UWAZAJ.. jak będzie rzeczoznawca i porobi zdjęcia to tez oczywiście zapyta Cie o to czy jak nie masz paragonu to może pamiętasz ile.. ja strzeliłam jakąś tam kwotę (oczywiście dokładnie pamiętam ile kosztują ale stówke więcej powiedziałam ;) i co najlepsze od takiej kwoty wypłacili mi odszkodowanie - choć u mnie było to tylko obtarcia wiec dostałam 25 procent wartości - ale zawsze :mrgreen:

pewnie i tak to wszystko wiesz.. no ale może się przyda :mrgreen: :mrgreen:
była Sv 650s '00
jest XF 650 Freewind

tel. 791.655.771
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: Fero »

dzienks za podpowiedzi każda jest cenna
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: letko »

Fero nie myśl że zapomnieliśmy o Tobie na rozpoczęciu! Piliśmy Twoje zdrówko niejednokrotnie :D
Wracaj jak najszybciej do zdrowia i kondycji.
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
SunTzu
The Real One
The Real One
Posty: 231
Rejestracja: śr, 10 lut 2010, 09:37
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice/Warszawa

Re: Wypadek Ferrusa

Post autor: SunTzu »

wczoraj rozmawiałem z Fero chyba z pół godziny.
Kosikoczęcie odpadło ale zakończenia Fero nie odpuści :-)
Tomek
ODPOWIEDZ