Pytanie

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
YareK691

Pytanie

Post autor: YareK691 »

Witajcie Siostry i Bracia
Nowy post żeby nie zostać "zruganym" za tzw dopiski :)
Wczoraj, tzn w sobotę wieczorem wracając z Zakopanego spotkałem na pierwszej stacji autostrady A4 za bramkami w Balicach bardzo miłych ludzi, którzy też wracali z tego samego kierunku. Ich motory stały zasłonięte dystrybutorami i w ostaniej chwili zobaczyłem, że to susuki a byli z Częstochowy. Czy to może ktoś z Braci ?? Szkoda że tak czas nas poganiał i nie zdążyliśmy się poznać :( Jeśli to ktoś z nas to odpiszcie.
Bartek

Post autor: Bartek »

To wy byliscie !!!!!!! BRACIA stalismy na jednej stacji !!!!! nawet pisalem do Lechula ze rozmawialem z ludzmi z Bytomia. Ja jechalem czerwona RFa a Gosia czarna GSX-F. Jaki ten swiat maly,szkoda ze sie nie zgadalismy !!! Pozdrawiam
YareK691

Post autor: YareK691 »

No popatrz !!!! a miałem takie przeczucie że to ktoś z Braci :) :) dlatego właśnie wstawiłem ten post :) Ja byłem na tym zielonym maraudrze. szkoda, że nikt z nas nie wpadł na ten pomysł wczoraj żeby zapytac o bractwo, tkneło mnie coś jak powiedziałeś częstochowa, ale chyba zbyt zmachany juz byłem i styki nie załapały :). No tak, przynajmniej jednego z braci poznałem osobiście ni oczywiście siostre !
Bartek

Post autor: Bartek »

Napewno bedzie jeszcze okazja do spotkan i smigania,badz czesto na forum,nieraz ja wpadam do Lechula i Tomka i sobie smigamy lub oni jada do Czestochowy na pstraga.Ale musisz byc czujny :) Zawsze informujemy o wyjazdach wczesniej na naszym forum.Pozdrawiam
YareK691

Post autor: YareK691 »

Ha ha, Bartek i Ty mi mówisz że ja mam być czujny ?? :) a nie widziałeś jak pisałem w ubiegłym tygodniu o wyprawie do zakopanego ?? :lol: Nawet trase rozpisałem dokładnie którędy będziemy śmigać.........
ODPOWIEDZ