maly wypad

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

aska23

maly wypad

Post autor: aska23 »

kto ma ochote na maly wypadzik w ta sobote niedaleko wadowic?? wioska nazywa sie gorzen gorny, jezeli wy pojedziecie ja tez pa pa aska
Bartek

Post autor: Bartek »

Witam.Co takiego jest tam ciekawego aby jechac ? Zachec mnie jakos do wyjazdu,a moze sie skusze ;) Pzdrawiam
Lelo

Post autor: Lelo »

Jak to, co jest ciekawego. Oczywiście muzeum Emila Zegadłowicza.
Każdy motocyklista pownien zobaczyć muzeum Emila, poczytać jego powieści :)
Lelo

Post autor: Lelo »

Postanowiłem jednak Was nie dołować. Nie widziałem muzeum, ale przez Gorzeń przechodzi fajna, nowa, równa i z ładnymi widokami droga.
Bartek

Post autor: Bartek »

Dla samej rownej drogi to nie chce mi sie jechac :)
aska23

Post autor: aska23 »

no wiec zapraszam :) ja tez wybralam to miejsce glownie przez wzglad na drogi i okolice ciesze sie ze jestescie chetni pozdrawiam :)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Wielka jest wiedza brata naszego Lela !!!! Czy to znaczy Lelo, że jedziesz w te wadowickie strony ?? Bo ja z Tomaszem planujemy właśnie odwiedzić Bartka w Cze-wie (tylko On jeszcze nic o tym nie wie 8) ).
Taki mały sobotni wypadzik na Jasną Górę i nie tylko, do którego Ciebie, Aśkę23 oraz wszystkich chętnych ZAPRASZAMY !!
P.S. Bartek wie gdzie jest zarąbista pstrągarnia w knieji !!!!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Dzięki Lechul za uznanie dla wiedzy mojej niezmiernej. Niestety, nie mogę jechać z Wami choć sercce się rwie, a to za sprawą wakacji - w sobotę jadę na zasłużony urlop. Ze wstydem się przyznaję, że nie jadę motorem, nad czym oczywiście ubolewam srodze, tylko autem. Za to obiecuję się na przyszłość poprawić. Co do pstrągów - podejrzewam, że chodzi o Złoty Potok - droga z Żarek na Janów, rzeczywiście są po lewej, za Żródłem Zygmunta (tego od wierszy) przy stawach. Polecam wędzone, jeszcze ciepłe. Trzymajcie się ciepło i sucho (choć to nie bardzo mi ostatnio wychodziło) - wracam za 3 tygodnie.
Bartek

Post autor: Bartek »

Oj musze cię zaskoczyć Lelo,nie myślałem o Złotym Potoku tylko o Knieji :). Zapraszam gorącą do Częstochowy,nareszcie mnie odwiedzicie :) Dla Tomasza specjalnie BANGI zorganizuje i koszulke BS oczywiscie ;) Asia moze i ty dołączysz do nas i przyjedziesz do "ŚWIĘTEGO MIASTA" Częstochowy.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Lelo!! Taki powód sam się tłumaczy - urlop rzecz święta i zasłużona. Odpoczywajcie zdrowo i błogo. We wrześniu jeszcze pośmigamy na pewno. Odwiedzi się Emilów, Zygmuntów i innych, których miejsca "zakwaterowania" są Ci znane.
A teraz na Częstochowę !!!!!!!!
Wieczorkiem zapodam czas i miejsce startu ekipy gliwicko-zabrzańskiej w sile 2 (słownie dwóch :angry_smile: ) maszyn.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Zgodnie z obietnicą podaję, że ruszamy o 9.15 z węzła "Wspólna" na nowo otwartym odcinku autostrady między Gliwicami a Katowicami. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bartek

Post autor: Bartek »

Było FANTASTYCZNIE !!! Oj już dawno się tak nie uśmiałem jak dziś !! Jeszcze raz dziekuje za odwiedzenie mnie,Gosi i Yossy w Częstochowie.DZIĘKUJE :)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Fantastycznie to mało powiedziane !!!! Jest Nam bardzo, bardzo miło, że mogliśmy Was odwiedzić. Teraz już wiadomo, że Śląsk poszerzył granice ludzkiej przyjaźni.
Szczególny SZACUNEK dla Gosi !! Jesteś wielka !!
Przez Ciebie będę musiał odkładać na drugie moto bo Mariola wybiera się - po dzisiejszym dniu juz na pewno - na prawko.
(Bartek mogłeś mnie ostrzec :wink: ).
Yossa! Haya - po prostu brak słów. A jaki profesjonalny komentarz do odwiedzanych miejsc. Super.
Pozdrawiamy Was wszystkich i do następnego razu. Oby jak najszybciej.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Witam
Cóż można więcej napisać o wczorajszym spotkaniu jak już wszystko napisaliście, no może nie wszystko...
To prawda ''Z WAMI nie da się nudzić i odchudzać''

Ps. Tomek czekamy na te stringi !!!
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
To Wyście sobie po Czewie wycieczkę urządzili ?
Dzisiaj pierwszy raz po 2 miesiącach wsiadłem na moto ,na początek tylko 50 km,piszce gdzie następnym razem .
ODPOWIEDZ