Wyprzedaż w 3fun

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Wyprzedaż w 3fun

Post autor: adu »

Zapraszam wszystkich na szalony DZIEŃ I NOC WYPRZEDAŻY w salonie Free&Fun w Sękocinie!

Na cały asortyment w tym szczególnym dniu będzie przyznany rabat w postaci 10%, a na wybrane artykuły nawet więcej!


Promocyjne ceny będą obowiązywały przez cały dzień 9 lipca 2009 (czwartek) w godzinach 10.00 - 24.00


Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: adu »

Ponieważ ten "szczególny 3-funowy dzień" wypada w ten sam dzień, w którym mamy nasze mazowieckie spotkanie BS - proponuję przenieść je w tym dniu do salonu 3fun (wszystko oczywiście po ustaleniach z naszym modem Q :) ).
Oprócz zakupków, przymierzania, oglądania będzie można co nieco zjeść i napić się colki, tudzież jakiegoś piwka bezalkoholowego ;)
Z tego, co wiem do 3fun zawita też brać spoza regionu mazowieckiego, więc fajnie byłoby się spotkać, pogadać, pośmiać i ewentualnie później gdzieś razem śmignąć na moto :)

Zapraszam!!!
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: alex »

adu pisze: Na cały asortyment w tym szczególnym dniu będzie przyznany rabat w postaci 10%, a na wybrane artykuły nawet więcej!
a powiedz, jak to jest, jeśli mam waszą kartę rabatową, to te rabaty jakoś się sumują, czy dziś obowiązują tylko te ustalone na dziś rabaty?
teraz "nie Suzuki"
Vais

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: Vais »

alex pisze:a powiedz, jak to jest, jeśli mam waszą kartę rabatową, to te rabaty jakoś się sumują, czy dziś obowiązują tylko te ustalone na dziś rabaty?

ogólnie wiadomo ze promocji się nie łączy 8) tak jest w całej europie
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: qgel »

marekvais pisze:
alex pisze:a powiedz, jak to jest, jeśli mam waszą kartę rabatową, to te rabaty jakoś się sumują, czy dziś obowiązują tylko te ustalone na dziś rabaty?
ogólnie wiadomo ze promocji się nie łączy 8) tak jest w całej europie
co nie wyklucza, że jakieś produkty będą w dobrych cenach, bo chcą się np. pozbyć z magazynu ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: adu »

W dniu dzisiejszym obowiązują tylko ustalone rabaty na poszczególny asortyment! Rabaty z kart stałego klienta nie są łączone z ustalonymi na dzień dzisiejszy
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 930
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Re: Wyprzedaż w 3fun

Post autor: kolektor »

byłem i sunax nabyłem
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
ODPOWIEDZ