Pytanie i przywitanie :))

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Wonder

Pytanie i przywitanie :))

Post autor: Wonder »

Witam Braci z Łodzi i okolic :D

Od października będe miał okazję zawitać w te tereny na dlużej (studia na UŁ) więc myśle że trafią się okazje do wspólnego śmigania, być może jeszcze w tym roku, kto wie, jesień zapowiada sie piękna :wink:

Kojarzycie mnie może z forum śląskiego, mam na imię Michał ale moje drugie to Wonder i większość ludzi tak do mnie mówi :wink:

Mam małe pytanko, jako że nie znam miasta - czy orientujecie się jak serwis/serwisy suzuki cenią sobie zimowanie motocykla ? No i czy są miejsca, gdzie dobrze a nie za straszną cenę można serwisować motocykl?

Pozdrawiam
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Post autor: domo00 »

Witam Wonder !!

Normalnie Łódź 2 miasto pod wzgledem wielkości a u nas tak mało Braci.
Noi jakoś cisza taka :(
Tym bardziej miło jest słyszeć, że przeprowadzasz sie do Łodzi :)
Oczywiście jesienne śmiganko jak najbardziej

Jeżeli chodzi o miasto to za piękne to ono nie jest, ale uczelnie
są dobre a klimat studencki zajefajny :-)

Osobiście Suzuki mam jakoś od maja, ale nie planuje zimować go w jakimś Serwisie, raczej wolę sam się zaopiekować :) Między innymi z powodów czysto finansowych.

A z serwisem to jest stara bajka, masz do wyboru:
1. Duży serwis Suzuki i duże ceny DROGO
2. Jakiś mały serwis i małe ceny RYZYKOWNIE
3. Albo takiego magika co się zna na rzeczy.

Dla mnie osobi
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Post autor: domo00 »

Troche mi się post urwał ale to przez tego $%$^% touchpada.

Dla mnie duży serwis jest za drogi a mały zbyt ryzykowny, dlatego szukałem czegoś pomiędzy.
Jeden ze znajomych polecił mi dobrego mechanika, który zajmuje się motorkami. Ten magik ma z 15 lat doświadczenia i pracował w dużych serwisach na terenie Łodzi. Nie powiem zna się na rzeczy i wie ile sie należy za jaką robótkę. Ceny niższe a moto solidnie zrobione.

No, ale jak ktoś podjeżdża szlifierą z sieczką w silniku to i tak musi się liczyć z wydatkami.

PS. Wybierasz sie na spotkanie BS do Grzymka ??
moto masz na chodzie jusz ??
A tak wogóle jak byś w Łodzi łatwił jakieś sprawy to można by
jakiegoś browarka zrobić :)
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
keram

Post autor: keram »

Równiez zaczynam studia w Łodzi i ciekawi mnie gdzie tam mozna trzymać za rozsądną cenę motocykl,bo jakoś przed blokiem to tego nie widzę... Jeśli będę miał go gdzie trzymać to bardzo chętnie z Wami pojeżdzę:)Pozdrawiam!
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D

Właśnie miałem zapytać czy ktoś z was jedzie na zakończenie :wink: ja tym razem będe na 100% bo z koninem mi nie wyszło, ale przyjade katamaranem :?

Mojego gixxera musiałem sprzedać bo to chyba była w jego wypadku jedyna możliwość, teraz szukam okazji (ale dobrej) a jesli nie to czekam na zime i jade do niemiec po moto.

A co do browarka to świetny pomysł Domo, będe od przyszłego tygodnia jeździł do łodzi w poszukiwaniu mieszkania (wiesz co to znaczy - imprezy :twisted: ) a jak już znajde, będe chciał troche część miasta poznać. Z wielką chęcią jak będziesz miał czas Ty i może ktoś jeszcze z Braci.

Pozdrawiam
Alucard

Post autor: Alucard »

Wonder ty to moto nie do serwisu zimować :D tylko do Akademika brac.. przeciez chyba sie z nim nie rozstaniesz.. o tutaj masz przyklad miłosnika motocykli
Obrazek
Wonder

Post autor: Wonder »

Hehehehe - niech zgadne - To Grabo :twisted:
A tak serio to najpierw trzeba mieć motocykl a mnie to ostatnio nie najlepiej wychodzi :wink:

Keram - tak z ciekawości to na jakim wydziale ? No i oczywiście rozpoczęcie roku akademickiego też opijemy :twisted:
keram

Post autor: keram »

Ja na WPiA,a Ty? Rozpoczęcia trzeba opić koniecznie;)Pozdrawiam!
Wonder

Post autor: Wonder »

No to jesteśmy na jednym wydziale 8) ja na prawo konkretnie. Fajnie sie złożyło :wink: jak sobie wreszcie załatwie lokum to sie będzie działo :D
ODPOWIEDZ