Czułów-Tychy

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Proste pytanie: bede?

Czas głosowania minął ndz, 28 paź 2007, 08:15

TAK
9
45%
NIE
6
30%
MOŻE
5
25%
 
Liczba głosów: 20

Motoschiza
Naciagacz Łańcucha
Posty: 274
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 20:28
Województwo: -
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Motoschiza »

Miło było :D ale się skończyło :?
Do następnego widzianka !!
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1115
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Desmont »

Dzis byl kolejny dzien ktory udowodnil ze wazne z kim ale i wazne gdzie sie jedzie.
Ten szczegolny sposob lanserki pozytywnej jest baaardzo pozytywny!!
Specjalne podziekowania wędrują do Siostr i Braci z Dolnoślaskiego i Opolskiego, ktorzy mimo niepewnej pogody gnali z usmiechami tyle kilometrow tylko i az po to zeby zobaczyc kilka usmiechow na dzieciackich twarzach. Nie bede wymienial kto byl bo kogos bym pominal i wstyd by byl w calej rozciaglosci.
Dalsze podziekowania biegna do preznego oddzialu gliwickiego SilesianSquad
Lechu wraz z oddzialem ninja przedstawil tajniki wschodnich sztuk walki oprocz dachowek i dwoch kijow od loopaty lamanych fachowo nikt nieucierpial.
Na koncu nie mniej wazne podziekowania dla Snajpera ktory swoim zbyt glosnym i radosnym zachowaniem zjednal sobie dzieciaki wywolujac nieklamany podziw u wychowawcow swietlicy Czułów.

Dziękuje za kolejne mam nadzieje nieostatnie zamkniecie sezonu. !!!!

PS. przepraszam za mala niedyspozycje i przybycie obciachowe czterokolkowe :(
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1715
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Jacek »

Dolnośląskie dotarło do domu szczęśłiwie. Mimo że ciemno, zimno, mgła - to miny mieliśmy wszyscy zadowolone.
Dziękuję za miłe towrzystwo, dobrą organizację i bigos.
Pozrawiam wszystkich uczestników.

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Nikoś »

Do następnego razu !!
Nikoś & Magda

P.s.
WIELKIE dzięki Jacku za użyczenie swojego wycackanego Bandita :moto:
Gdyby nie Ty, to wiesz :auto:
:brawo:
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Re: Czułów-Tychy

Post autor: osama »

również dziękuję wszystkim za kolejne spotkanie w tym jakże wspaniałym gronie, było naprawdę zajefajnie, a i dzieciaki się cieszyły, że dokopały dziadkom w skórach :angry_smile:

Do następnego razu ludkowie :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Lechul »

Desmont pisze:Lechu wraz z oddzialem ninja przedstawil tajniki wschodnich sztuk walki
Dementuję dla nieobecnych:
Nic nie przedstawiałem - przedstawiali moi przyjaciele, którym jestem bardzo wdzięczny za przybycie i pokazanie, że energię można wykorzystać w sposób kontrolowany i pożyteczny.
Dla takich chwil kiedy po pokazie podchodzi kilku oglądaczy i pyta gdzie się można tego nauczyć warto przyjechać. I powiem Wam, że jeżeli chociaż jedno z tych dzieci zachęcone tym co robimy i co pokazujemy przejdzie na "jasną stronę mocy" to warto tak robić. Naprawdę warto !!
I jeszcze jedno - dzisiaj po raz pierwszy mogłem spojrzeć trochę z boku na reakcje młodych ludzi, którzy obserwowali Was jak wyglądacie i jesteście razem motocyklowo i pozamotocyklowo. Zobaczyłem trochę zdziwienia, trochę zazdrości (tej pozytywnej) i dużo dużo akceptacji.
THX FOR ALL !! !! !!

P.S. Również przepraszam za czterokołowca ale musiałem dziś robić za transport rzeczy przeznaczonych do zniszczenia :olaboga: :angry_smile:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Fero »

jestem w domu i cholera znowu zajebiści ale jak zwykle krótko, koalicja z Dolnośląskim rozwija się bardzo pozytywnie, ja ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim którzy pokonali więcej niż my kilometrów, miło było Was wszystkich widzieć, miło było pokazać że motocykliści to nie tylko "sataniści" :furia: jak zawsze świetny klimat i nasze otwarcie na takie kontakty powodują że uskrzydlony wracam do domu, dzieciaki mama nadzieję zę po dzisiejszym spotkaniu może nie zmienią się diametralnie, ale przynajmniej przez myśl przebiegła im chęć zmiany priorytetów
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Czułów-Tychy

Post autor: bohas »

Pomimo, iż pogoda chciała nam pokrzyżować plany przyjazdu na :moto: to się nie poddaliśmy i teń dzień trzeba zaliczyć do bardzo udanych i "słonecznych" :slonko: :slonko: gdyż radość i uśmiech na twarzach tych dzieci działa podobnie jak śłońce - promieniuje i daje ciepło. :) :D :) :D
Kolejka chętnych do przejażdzki na :moto: oraz oczy wpatrzone w pokazy wschodnich sztuk walki pokazały, iż nie była to tylko kolejna szara niedziela w życiu tych małych i średnich pociech. (Jak sobie pomyśle o łamaniu tych kijów i rozwalaniu dachówek przez Gliwickich karateków, to aż mnie wszystko boli :sciana: :sciana: :shock: :shock: :shock: )
Meczu nie będę komentował :lol: :lol: chyba musimy zmienić trenera albo zacząć dawać łapówki :twisted: :angry_smile:)

Pomimo tego, iż sezon :moto: już się teoretycznie skończył to mam nadzieje, że jakieś spotkanie zimowe (np. wspólne lepienie bałwana lub śpewanie karaoke bądz meczyk na szkolnej hali) się odbędzie :wink: :wink:

Dzięki wszystkim za wszystko. :spoko: :spoko: :spoko:
bastion
Lajtowy Motonita
Posty: 739
Rejestracja: sob, 10 cze 2006, 07:00
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

Re: Czułów-Tychy

Post autor: bastion »

Bardzo Bardzo Dziekuje że mogłem was zobaczyć byc z wami . choc przez chwile dac radośc zadowolenie i zobaczyć uśmiech dzieciaków :D :D :D :D :D
Do zobaczenia :D :D
SRAD 98
Pojechała
Czarny Diabeł 😈 1250
tel 690 121 238
bastion750@wp.pl
Zibias
BS Brother
BS Brother
Posty: 204
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:55
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Zibias »

Również wszystkim thx. Droga powrotna była tak zajefajna, że szkoda było moto do garażu odstawiać. Do następnego.
Zbyszek
Intruder 1400
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Czułów-Tychy

Post autor: snajper »

Witam
Co mozna jeszcze dodać do tego co napisał Desmont i pozostali Bracia.Dzisiaj doszedłem do siebie po meczu życia ale dziadkowie w skórach - sami przyznacie, łatwo tym młodym sie nie dali o ile pamiętam to było 6:3.Bohas kiedy foto ?
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Czułów-Tychy

Post autor: bohas »

snajper pisze:Bohas kiedy foto ?

Dziś wysłałem fotki do naszej SiteAdmin :wink: więc uzbrajamy sie w cierpliwość i spokojnie czekamy :tuptup:

Jest jeszcze druga opcja, w miarę możliwości dołaczyć do Fero http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =25&t=8157 i przyjechac po nie osobiście :D :wink:
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1115
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Desmont »

Konczac definitywnie temat pozwole sobie na przeklejenie listu od dzieci pracownikow fundacji i Pani Agnieszki

"
Witam serdecznie Panie Łukaszu!!!
bardzo gorąco pozdrawiam, mimo aury mniej nieco gorącej, i jeszcze bardziej gorąco dziekuję w imieniu swoim i naszej fundacji; czas jest niestety nieubłagany i jak dla mnie płynie (czyt. zasuwa) za szybko;;; to głównie z tego powodu dopiero dziś się odzywam.

w pamięci mojej, i jak wiem również moich koleżanek, ciągle jest ten dzień kiedy zechcieliście zaszczycić nas swoją obecnością;;; właściwie komentarze nie milkną, ciągle bardzo podekscytowane jesteśmy Waszą wizytą i nie ukrywam że ośmielamy się marzyć że jeszcze kiedyś będziemy mogły się z Wami zobaczyć, że nie wspomnę już o mozliwości choć kilkuminutowej podróży.....
mamy też informacje zwrotne od mieszkańców dzielnicy, że ich marzenia są zbiezne z naszymi....
dlatego w imieniu własnym i dzieci mieszkających w socjalnej części Czułowa serdecznie dziękujemy za serce i czas który poświęciliście.
Żadne słowa nie są w stanie oddać nastroju jaki członkowie Bractwa Suzuki zafundowali mieszkańcom osady; większośc z tych dzieci dzięki Wam mogła piewrszy raz w życiu doświadczyć przejażdżki na motorze i z bliska zobaczyć prawdziwych pasjonatów. Dziękujemy za uśmiech ciepło i pogodę, a nade wszystko dziękujemy za Waszą obecność, nic bowiem nie zastąpi radości którą sprawiliście dzieciom.
To Wasze zaangażowanie i bezinteresowność spowodowało również, że nam - osobom pracującym na rzecz tych ludzi - znowu zachciało się chcieć, nasza praca od tego dnia zyskała nowy wymiar; to trochę tak jakbyśmy dostały każda po "motorze" i za to bardzo dziękujemy;

serdecznie pozdrawiam róznież dwie cudowne kobiety i mam nadzieję że do miłego zobaczenia agnieszka kuchna
"
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
Zibias
BS Brother
BS Brother
Posty: 204
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:55
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Zibias »

Miło jest czytać takie słowa, tym bardziej, że niewiele to kosztuje.
Zbyszek
Intruder 1400
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czułów-Tychy

Post autor: Lechul »

To bardzo, bardzo miłe słowa !! Dziękuje w imieniu swoim oraz pozostałych gliwiczan !!
P.S.
Pani Agnieszka i koleżanki pisze:ciągle bardzo podekscytowane jesteśmy Waszą wizytą
Co wyście tam wyrabiali zanim do Was dołaczyłem :mrgreen: :wink: ??
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany