Szukam pomocy braci z Inowrocławia

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
jaras

Szukam pomocy braci z Inowrocławia

Post autor: jaras »

Znalazlem Bandita w Inowrocławiu,z przeznaczeniem dla mojego brata.Czy ktos z Inowroclawia moglby pomoc we wstepnych ogledzinach????
http://moto.allegro.pl/item199514710_su ... stan_.html
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1878
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Temat przesunalem do Was, macie blizej, może coś wiecie o tym sprzecie??
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Podjechac nie dam rady, ale na pierwszy rzut oka "JAK NOWY" to on nie jest. Leżał na prawym boku ... może stąd też akcesoryjna kierownica. Do takiego ogłoszenia podchodziłbym więc z dużą ostrożnością.
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Mysle że wszystkie klastiki były malowane.Na przednich napisy w złym miejscu ,a ogon bez naklejek bocznych.Raczej się nie myle.
XJR 1300 na ohlinsah
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 323
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń
Kontakt:

Post autor: RaaF »

od siebie dodam że ostatnia piecżatka w ksiażce serwisowej trochę dziwna jest niby ten sam serwis a stempelek jakby z drukarenki, niby nie jest to najistotniejsze ale po co kombinowac?
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV)
Obrazek
greg

Post autor: greg »

to ze coś z plastikami nie tak tez mnie nie pokoi, bo faktycznie czasza jakoś dziwnie,a załupek goły-tak być nie powinno..
a jedno pytanko z ciekawości i dla nauki..
" Leżał na prawym boku ... "-po czym to stwierdziłeś Luigi?na któraś stronę na pewno leżał ;) a może na obie mi bardziej lewa podchodzi kilka śrubek jak na przypal odwalonych, no i ta osłona przy dźwigni zmiany biegów strasznie coś wytarta,jak na te lata za bardzo,a może jak na przebieg to w sam raz ;)
to ze po ślizgu nie znaczy ze do bani, to takie moje skromne zdanie ;)
pozdrawiam !!
grg
jaras

Post autor: jaras »

Wiecie,ta cena jest bardzo dziwna,jak rozmawalem z tym gosciem to na poczatku stwierdzil ze jest igla i nigdy nie lezal,dopiero jak go przycisnalem to stwierdzil ze czacha malowana,lewa kapa wymieniona.To jest to co on mowil,a w praniu wyszly by pewnie inne rzeczy,dlatego zrezygnowalem z tego moto.ale dzieki chlopaki za zainteresowanie.
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

greg pisze:" Leżał na prawym boku ... "-po czym to stwierdziłeś Luigi?na któraś stronę na pewno leżał ;)
Może na obie, ale na prawej na pewno, spójrz na wydech ... Więcej fot nawet nie oglądałem, bo uznałem za stratę czasu.
greg pisze: to ze po ślizgu nie znaczy ze do bani, to takie moje skromne zdanie ;)
Widzisz, czy ktoś napisał, że do bani ? Mi chodzi o sprzedającego. Nie kupiłbym nic od osoby, która mi wciska coś co jest "jak nowe" i próbuje zrobić z kogoś durnia na wstępie. Kilku takich spotkałem jak szukałem moto. Naprawdę to strata czasu i pieniędzy, przejechać 200km w jedną stronę, żeby zobaczyć złom "jak nowy". Moje moto poprzedni właściciel położył, opisał wszystko dokładnie i uczciwie. Nic nie ukrywał ... kupiłem i nie żałuję :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
greg

Post autor: greg »

to ze nie do bani nie mialo znaczyc ze ktos tak napisal,tylko moje zdanie na temat moto jest takie a nie inne sam mam moto po malym dzwonie ;) a co do goscia lzacego ile wlezie w opisie to jakos mnie to nie dziwi w tym kraju :D
pozdrawiam
ODPOWIEDZ