Święconka dla motonitów Bydgoszcz-Fordon 07.04.2007

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Zablokowany
TomekGSXF

Święconka dla motonitów Bydgoszcz-Fordon 07.04.2007

Post autor: TomekGSXF »

Ks.Janusz Konysz zaprasza jak co roku wszystkich motocyklistów na święconkę do Fordonu w Wielką Sobotę na godzinę 13-tą .
rookie

Post autor: rookie »

Chyba bede puszka. moto zostaje w wawie
pozdro for everybody
prymek

Post autor: prymek »

Święconka źle mi się kojarzy :)
Bor

Post autor: Bor »

Czy Fordon to dzielnica BYdgoszczy. Gdzie ma być ta święconka? Może bym przyjechał
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam, jeśli nie będzie padać, to będę.
PS
Bor, Fordon to dzielnica Bydgoszczy. Wjeżdżając do Bydgoszczy przez most na Wiśle, tuż za mostem pierwsze rondo i dajesz w prawo i po bruku prościutko z 200 metrów, po lewej będzie widać napewno motonitów.
Pozdro
Ostatnio zmieniony pt, 6 kwie 2007, 20:48 przez KROPEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Posty i porządek

Post autor: daab »

Święconka ???? Kiedy, gdzie - proszę umieszczać w temacie postu takie informacje. Bezwzględnie.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Pomimo lichej pogody ekipa Toruńsko Bydgoska stawiła się na święconce u ks. Konysza oraz na tradycyjnej kawce i pogaduchach !! Dzięki wszystkim było miło, czekam na foty !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Jaja poświęcone.
Fajnie było się spotkać i pogadać.
Z roku na rok jest większa frekwencja.
Pozdro dla wszystkich.
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Prymek miał racje ,że święconka zle mu sie kojarzy, mi tez.Rok temu malutką glebe zaliczyłem,kierunek połamałem.Dzisiaj to samo ,moto na glebe , kierunek w rozsypce, stówka w plecy.Za rok NIE JADE !!!
XJR 1300 na ohlinsah
Grass

Post autor: Grass »

Niedobrze, fakt - pechowo :( Ale to tylko dlatego, że do koszyczka nie ma zwyczaju wkładać flaszki albo po dzisiejszym "święconym" u Was nie było kawy/herbaty z "prądem"...W końcu początek sezonu trzeba "oprocentować" chociaż troszkę...W sumie statystycznie jedna gleba w roku, to masz spokój już przynajmniej 8) Co prawda kierunki i stówki piechotą nie chodzą, cholera, ale oczywiście łokieć/kolano/cokolwiek w porządku??? W końcu te ostatnie najważniejsze :)

pozdrawiam

p.s. i mimo tego pecha powyższego (no szkoda,szkoda) - dziekuję za miłą wizytę w B. :)
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Darek pisze:Rok temu malutką glebe zaliczyłem,kierunek połamałem.Dzisiaj to samo ,moto na glebe , kierunek w rozsypce, stówka w plecy.Za rok NIE JADE !!!
Szok, jak to się stało ... z drugiej strony ..... po co komu kierunki, mała strata, oddam ci swoje jak coś, nie za stówę, za browarka :lol:
Ale wiesz ... nie chcę nic mówic, ale widać kto grzeszy za dużo, taka mała kara boska :wink:

A tak serio ... nieprzyjemne, nic ciekawego .... oby w końcu asfalt się rozgrzał :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Tak to jest jak człowiek się do %%% śpieszy,byle szybko.Nawet blokady z koła nie ściągnie.A trzeba było przed jazdą zapodac co nieco na rozszerzenie szarych komórek :twisted: .
XJR 1300 na ohlinsah
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Daras melduj jak to sie stało i gdzie.Trzeba było jechać z nami do Chełmży na pizze i piwko.
Daras:Tomek 1:1
Mamy remis. :D

Czy ma ktoś jakieś fotki ze święconki ?
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

No nie Darek, bez takich mi tu. Pojedziesz, pojedziesz w przyszłym roku !! Wiesz, że to dlatego, że bez żony przyjechałeś, ona by ci przypomniała o blokadzie na bank :twisted: !! Natomiast przed jazdą proponuję mocną cafe.
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Zablokowany