LS 650 - tachometr (obrotomierz).

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
SID

LS 650 - tachometr (obrotomierz).

Post autor: SID »

Dobry wieczor, przeglodajac galerie :comp: motocyklowe natknalem sie na LS'a z tachometrem(foto nizej) i mi sie spodobal!
Chce cos podobnego przymontowac do swego LS :>

Obrazek

Przekopalem cale forum i nic na temat tachometrow ustawionych na LS'ke nie znalazlem. :?
Moze ktos s forumiaczy cos podobnego umieszczal na swoim savagu ? Czy moze cos wie jak to zrobic? :? :crazy:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Ten obrotomierz wyglada bardzo podobnie do tego, który miałem ja w Marasiu.
Myślę, że podłaczenie będzie takie samo więc spojrzyj tu:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... brotomierz
Jakby co to pisz- wspólnie coś sie wykombinuje.
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
SID

Post autor: SID »

Czesc, Lechul :!:
Po pierwsze dzieki za zwrocenie uwagi na post !
A po drugie, postanowilem sobie cos takiego postawic, wiec juz dzisiaj pozyczylem u kolegi jakis nieduzy samochodowy tachometerek i ruszam jutro do garazu na testy. Jak cos pojdzie ok(lub nie ok) :) to dam znac.
:plask: Ale na pare dni moge odejsc z czatu bo bedo mi przeprowadzac nowa linie telefoniczna wiec bedzie odloczony pare dni telefon i niebedzie netu. Wiec wrazie czego, prosze wybaczyc :rolleyes:
A tak to jezeli zaczne cos przykrecac do swego moto, to calen proces wyloze tutaj, wiadomo z fotami. Moze sie komus przyda. :)

p.s. Lechul moglbym zobaczyc pare fotek twego moto? I aby byloby widac jakos ten panski tachometer, chce sobie zobaczyc jak wygloda to na Maraudzie(jezeli sie nie myle) :)

Dzieki ! :beer:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Niestety nie mam już obrotomierza. Nie wiem kiedy i jak to się stało ale przestał działać. Wskazówka stanęła z drugiej strony słupka. Myślę, że to jakaś wada elektryczna bo nie pamiętam, żebym aż tak wykręcił obroty, żeby go "przekręcić". Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
ODPOWIEDZ