Spotkanie

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

kulawy

Post autor: kulawy »

I to mi się podoba :)
Termin i miejsce pasuje. A co do godziny, to może godzinkę wcześniej? Ale jeśli większości odpowiada 15.30 to i Ja stawię się o tej godz.
Oby moto było do soboty gotowe:)
Podaje moje gg, tak na przyszłość: 3614073
Pozdrawiam!
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka ! Po krótkiej :roll: nieobecności na forum widzę ,że wreszcie coś zaczyna się dziać. Ja mam bardzo napięty terminarz w dwie najbliższe soboty :beer: :birthday: :babe: ,ale postaram się podjechać choćby na chwilkę.A więc do zobaczycha w sobotę .
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Co do spotkania, to mam sobotę trochu zajętą ale powinienem być (jak zdążę wrócić z egzaminów) Mam nadziję że pogoda pozwoli na przyjechanie motorkiem.
A co do lotniska- nie chodzi mi wcale o to zebym Ja jeździł wkoło komina tylko oto że jest to wolne miejsce, Jest sporo tego placu zdala od niepotrzebnych gapiów w razie gdyby komuś się zachciało poszaleć. Pozatym co sobote(jeśli się nie mylę) spotyka się na lotnisku ekipa z Oławy i jak się troszke zintegrujemy to można razem szolic swe umiejętności i pasje :-)
Pozdrawiam i ... do soboty -miejmy nadzieje
kulawy

Post autor: kulawy »

No pewnie fajnie by było zintegrować i pośmigać z jak największym gronem motocyklistów. A co do jazdy na terenie lotniska? Dłuuuugie proste hmmm :? - zdecydowanie wolę winkle, a poza tym Ja i mój GS nie przepadamy za stuntem :)

Więc do soboty, oby pogoda dopisała i każdemu pora odpowiadała. :D
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

INTERCEPTOR - Celem spotkania jest jak zarazie zapoznanie się a nie pokazywanie kto co potrafi na moto. Jeśli chłopaki z Oławy spotykają sie na lotnisku co sobote, to masz jeszcze do dyzpozycji 3 następne oprócz 10.03. Myslę że mozna na spotkaniu o tym pogadać i kiedyś się tam wspólnie wybrać. :moto:
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

przypominam wszystkim ze juto sie spotykamy , co prawda nie wiadomo jak z tą pogodą będzie, ale jak będzie sucho to ja przegonie bandziora :):) pozdrawiam.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Właśnie dzwoniłem do serwisu i jeszcze dzisiaj, a najpóźniej jutro będzie gieesik do odbioru, więc jak nie będzie padać to melduje się na spotkaniu :)
kulawy

Post autor: kulawy »

Jeśli będzie pogoda jestem na 99,9% :D
Co z godziną i miejscem? jednak 15.30 pod MC Donaldem??
OK! :D
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

U mnie właśnie zaczęło padać:/ Więc nie wiem czy się pojawie.
kulawy

Post autor: kulawy »

kurde u mnie tez nie za bardzo z pogodą.
I co robimy?
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

No i w taki oto sposob doszlo w koncu do spotkania Opolan. Szkoda tylko ze autor postu i prekursor spotkania sie nie pojawil :evil:
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Witojcie... No niestety szkoła pokrzyżowała mi plany. Ale mam nadzieje że przynajmniej Wy żeście się dobrze bawili.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

NO pogadali, popili herbatki, i rozjechali sie do domów dzięki wszystkim którzy sie pojawili. Do następnego pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Zablokowany